اقتدار جمهوری اسلامی در میدان، آینه ای برای امنیت کلی منطقه استساعت: 20:00
تاریخ انتشار: 1401/03/19
کد خبر: 1854753

با کشته شدن فرمانده جوخه ترور موساد درهای حکومت صهیونیستی را ببندید.

پس از تصرف نفتکش ما توسط یونان و کشته شدن فرمانده ترور موساد، جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با سربلندی اقتدار خود را در میدان جنگ تحکیم کرد و منطقه را تامین کرد و کشورهای خالی را عقب نشینی کرد. از مواضع از پیش تعیین شده آنها.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح توس; در پی گزارش رسانه های مختلف مبنی بر هدف قرار گرفتن یک تیم متعلق به سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موقت در عملیات پهپادی در عراق، رژیم صهیونیستی سامانه های بورس را هک کرد و یونان با لغو اشغال نفتکش ایرانی، به این موضوع اشاره کرد. مواضع رژیم اشغالگر

تسلط جمهوری اسلامی ایران در منطقه موجب برقراری نظم و امنیت شده است، زیرا نقشه های در حال نابودی رژیم صهیونیستی در ایران اکنون در چارچوب قوانین و هسته های امنیتی خود پاسخ داده می شود که بخش هایی از جمهوری اسلامی را افزایش داده است. قدرت ایران بر دشمنانافزایش بخشی از قدرت ایران باعث شد که دولت یونان از اقدام خود کناره گیری کند

در همین راستا بهروز محبی نماینده مردم ساب زوار در مجلس و عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و یونان در گفت و گو با ما با اشاره به تصمیم امروز دولت یونان برای خروج از نفتکش ایرانی گفت: خبرنگار : اسلام در ایران هست و بخش های بیشتری از قدرت ما خیلی راحت تر می شود با دنیا صحبت کرد.

او می گوید امروز روابط بین دولت ها بر حسب قدرت تعریف می شود: قطعاً کشورهای دیگر سرنوشت نحوه برخورد با آن کشور را تعیین می کنند.

محبی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی باید قدرت نظامی و عمق راهبردی خود را افزایش دهد، تاکید کرد: در حل مشکلاتی که سایر کشورها برای جمهوری اسلامی ایجاد می کنند، بر اساس این مولفه ها تصمیم گیری می شود.

نماینده مردم سلطه در مجلس شورای اسلامی، توقیف کشتی های یونانی در برابر اشتباهات دولت یونان را نماد قدرت بالای جمهوری اسلامی در منطقه دانست و گفت: بین المللی شدن را اقتدار تعیین می کند.

وی ادامه داد: هر کشوری که بخواهد جمهوری اسلامی و مستقل باشد باید قدرت خود را در عرصه های مختلف افزایش دهد.

محبی تاکید کرد: امروز ملت بزرگ ما در سایه ولایت مطلقه فقیه به درجه ای رسیده است که می تواند با اقتدار در مقابل قدرت های قدرتمند جهانی که به دنبال تضییع حقوق خود هستند بایستد.این طرح حداکثر فشار دشمن را نمی دهد

رجبعلی بازیاد، کارشناس مسائل سیاسی در گفت وگو با روزنامه صبح درباره حمله پهپادی به فرمانده جوخه ترور موساد در عراق گفت: پهپادها در عراق و همچنین هک سیستم های بورس اسرائیل. می توان گفت این اخبار و اتفاقات مشابه بستگی به سیاست جمهوری اسلامی، سیاست اعمال شده در حوزه های مختلف، سیاست های کلی نظام و انعطاف قهرمانانه دارد و مقاومت اقتصادی برای اقتصاد از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در حوزه دفاعی نیز سیاست جمهوری اسلامی را موضع نظامی و دفاع نابرابر در چنین مواردی دانست و گفت: ایران اسلامی و جبهه مقاومت ترکیبی از سیاست ها را در منطقه دنبال کرده اند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: جبهه مقاومت در صورت دفاع نابرابر با سیاست قبلی پاسخ دشمن را می دهد و با اقدام دشمن کم و بیش به شدت برخورد می کند.

وی گفت: اقدام نابرابر علیه دشمن در این منطقه و در این مورد پاسخ نابرابر انصارالله به رژیم صهیونیستی در یمن و پاسخ نابرابر حشدالشعبی در عراق بوده است.رژیم صهیونیستی از غرب و شرق در محاصره جبهه مقاومت قرار گرفت

وی با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر قدس می دانست که جبهه مقاومت از غرب و شرق در محاصره است، گفت: در غرب رژیم صهیونیستی در حماس و در شمال حزب الله لبنان حضور دارند.

بازیاد افزود: در این رژیم استثمارگر، فلسطینی ها از سال 1948 در این سرزمین زندگی می کنند و اقدامات در داخل مرزهای داخلی انجام می شود.


موضع ایران در قبال اسرائیل استثمارگر ترکیبی از پاسخ های متقارن و نابرابر است

وی گفت: ایران اسلامی در عرصه های مختلف اقتدار خود را نشان خواهد داد و در آینده نیز این سیاست را ادامه خواهد داد و قطعا موضع ایران در قبال غارتگران اسرائیل ترکیبی از پاسخ های متقارن و نابرابر است.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه خنثی شدن تحریم ها به معنای مذاکره هسته ای است، خاطرنشان کرد: دشمن با مذاکره بر این اساس می خواست اقتصاد کشور را معلق کند و نتیجه مذاکرات بی نتیجه را گره بزند اما امروز در خنثی سازی تحریم ها این کار را انجام داد. در دستور کار دولت است و دشمن تحت فشار است.

در همین رابطه سرهنگ پاسدار ابراهیم بیدل فرمانده سپاه تربت جام در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه اقدامات اخیر دشمنان جمهوری اسلامی برای به شهادت رساندن نیروهای اسلامی خالی از صلاح نیست گفت: جمهوری اسلامی ایران و شیطان بزرگ آمریکا و جبهه استکبار اسراییل در کمال تاسف و سردرگمی بدانند که دیگر دوران تمام شده و اگر همدیگر را بزنند ده تا می خورند.

وی با اشاره به کشته شدن افسر ترور موساد در اربیل عراق گفت: دشمنان جمهوری اسلامی باید بدانند که انتقام جمهوری اسلامی قاطع، ظالمانه و مقاوم است؛ آنها از ترس می لرزند و این پیامی است برای جمهوری اسلامی. دشمنان جمهوری اسلامی که گلویشان کر می شود دنیا باید استکبار داشته باشد.بدانید که جمهوری اسلامی ایران وعده انتقام است.

فرمانده سپاه تربت جام تصریح کرد: استکبار جهانی در میدان نبرد با جمهوری اسلامی ایران ناکارآمد است و با کشتار و جانفشانی نیروهای اسلامی با اقدامات ناجوانمردانه در کشور به دنبال گسترش سلطه خود بر منطقه است. آنها آماده و هوشیار هستند و دشمن به یکدیگر حمله خواهد کرد. ده می خورند.

بیدل در پایان می گوید: دشمنان جمهوری اسلامی باید بدانند که هر اقدامی که انجام دهند پاسخی نخواهد داشت و اقدام قاطع جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد. ما دشمنان را تنها نخواهیم گذاشت و همیشه به دنبال آنها هستیم، حساب ما با دشمنان ثابت می شود و قوی تر و قوی تر می شود.

پایان پیام/