افسران NYPD بیش از 837 میلیون دلار اضافه کار برای جنایات ناگهانی خشونت آمیز جمع آوری کردند


برخی از افسران اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) با جمع آوری اضافه کار برای جرایم ناگهانی خشونت آمیز در شهر ، حقوق سالانه خود را تقریباً دو برابر می کنند.

به گفته بلومبرگ ، افسران پلیس که حقوق اولیه آنها 42،500 دلار است ، در برخی موارد با دستگیری های کوچک در پایان شیفت ، موفق به جمع آوری شش شماره می شوند.

خوشبختانه ، DE BLASIO می گوید NYPD باید در مورد “خدمات مشتری” باشد

هزینه های اضافی برای این بخش در سال 2020 ، زمانی که افسران پلیس بیشتر از هر شهر بزرگ دیگر در ایالات متحده ، اضافه کار می کردند ، رکورد زد. یک منطقه بروکلین 7.8 میلیون دلار برای اضافه کار هزینه کرد.

اکثر مقامات در سال مالی 2020 حدود 375 ساعت اضافه کار را ثبت کردند ، اگرچه حدود 500 نفر موفق به پرداخت 1000 ساعت اضافه کار شدند.

در مدت مشابه ، جنایات خشونت آمیز در شهر نیویورک 5.6 درصد افزایش یافته است.

به گزارش نیویورک پست ، در سال 2020 ، بیش از 5300 افسر پلیس شهر نیویورک بازنشسته یا استعفا کردند که 75 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته است.به

اریک آدامز ، رئیس شهرستان بروکلین ، که برای شهرداری به عنوان شهردار نامزد شده است ، قول داده بود که بودجه اضافی پلیس را به نصف برساند.

وی به بلومبرگ گفت: “افسران هستند که تا نیم ساعت آخر سفر خود منتظر می مانند و یقه جعلی یا جرم دیگری را ارائه می دهند. این چیزی است که ما شناسایی نمی کنیم ، کسانی را که از سیستم اضافه کاری سوء استفاده می کنند ، شناسایی نمی کنیم.” به

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس پلیس به فاکس نیوز گفت: “این اداره اضافه کار خود را برای اطمینان از استفاده از آنها به روشی که همچنان اولویت امنیت عمومی است ، مدیریت می کند.” “نوسانات معمول در میزان بودجه موجود در طول زمان وجود دارد و آنها بر این اساس تعدیل می شوند. این وزارتخانه اخیراً کاهش قابل توجهی در بودجه اضافی دریافت کرده است که در بودجه مصوب منعکس شده است.

این وزارتخانه افزود: “در مورد اضافه کاری های مربوط به دستگیری ، باید توجه داشت که هزینه ها در 10 سال گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است.”

دیدگاهتان را بنویسید