افسانه در مورد طاسی سر – آیا تراشیدن موهای شما باعث رشد مجدد ضخیم تر می شود؟

آیا با طاسی مشکل دارید؟ افسانه ای در مورد تراشیدن موهای خود و انتظار ضخیم تر شدن رشد مجدد وجود دارد. آیا این درست است؟ در این مقاله حقایق در مورد موهای خود و اینکه چگونه تراشیدن روی آن تاثیر می گذارد، بیابید. این باور در مورد تراشیدن موهایتان و انتظار قوی تر و ضخیم تر شدن موهایتان در بین بسیاری از مردم بسیار محبوب بوده است. اما آیا می دانستید که این لزوما درست نیست؟ این باور در واقع یک افسانه است.

اکثر مردان میانسالی که می شناسم راه های زیادی برای ضخیم تر کردن موهایشان پیدا می کنند. تراشیدن مو یکی از آن روش هایی است که به نظر می رسد موثر باشد. به خصوص آن دسته از افرادی که مشکلاتی در سر طاسی دارند، این خبر می تواند بسیار دلگرم کننده باشد. بنابراین، این باور در میان آنها بسیار محبوب است به این امید که موهای قدیمی خود را دوباره رشد دهند. در ناامیدی، این مردان حتی می‌توانند برای مدتی سر بدون مو داشته باشند تا پس از رشد، به یک سر پر از مو برسند.

متأسفانه، این روش تراشیدن مو برای انتظار داشتن موهای پرتر، نادرست است. برای نشان دادن اینکه هیچ حقیقتی در این مورد وجود ندارد، کافی است موها را پس از رشد کامل مشاهده کنید. موها با همان تراکم و طول مانند قبل رشد خواهند کرد.

ممکن است فریب کلش را بخورید. به نظر می رسد که ته ریش بعد از تراشیدن مو ضخیم تر می شود. اما این به این دلیل است که خود کلش در واقع ضخیم تر و سخت تر است. در حال حاضر، من توصیه می کنم موهای خود را کاملا اصلاح کنید. از استرس روی خط موی در حال کاهش خودداری کنید. در واقع، درصد زیادی از زنان موهای طاس را بسیار جذاب می دانند. علاوه بر این، نگهداری از مو بسیار کم هزینه خواهد بود. این واقعاً یک خبر عالی است!