افزایش 5 برابری اعتبارات دستکاری جانزان با همکاری قرارگاه خاتم در جانزن / باغ هاشمی‌زاد به همراه سایر پروژه‌ها اجرا می‌شود.ساعت: 17:54
تاریخ انتشار: 1401/03/30
کد خبر: 1877370

رئیس شورای اسلامی شهر جانجان با اشاره به نهضت آسفالت در جانجان گفت: این حرکت حرکت خوبی است که با هماهنگی شوراها و شهرداری ها آغاز شد و این بخش 5 برابر اعتبارات رشد داشته است. تا پارسال .. امسال تا آبان ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ نقل قول از Expression Wave. منصور مرادلو ظهر امروز در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر جانزن گفت: از مردم.

وی خاطرنشان کرد: تحرکاتی در گذشته صورت گرفته اما فرسوده شده و کار جدی برای جلب رضایت شهروندان انجام نمی شود تا بتوانند با خیال راحت در سطح شهر پیاده یا سواره رانندگی کنند.

مراد لو با بیان اینکه شهر جانزان در وضعیت خوبی نیست، گفت: انتظارات مردم و مسافرانی که از شهر جانزان عبور می کنند برآورده نشد، اما حرکت، حرکت و خیزش آغاز شده روی آسفالت در تلاش است تا رضایت شهروندان را زودتر جلب کند. سال.”

رئیس شورای اسلامی شهر جانزن با اشاره به نهضت آسفالت ادامه داد: این حرکت حرکت خوبی است که با هماهنگی شوراها و شهرداری ها آغاز شد و اعتبارات این بخش نسبت به سال گذشته 5 برابر شده است. جریان ادامه دارد

وی گفت: آسفالت بزرگراه 22 بهمن شهرستان، معابر اصلی میدان استگلال تا میدان 15 خرداد تا میدان بسیز به پایان رسیده و خدمات آسفالت در هر 4 منطقه جانجان دیده می شود. .

مرادلو با اشاره به قرارداد 80 میلیارد تومانی شهرداری با پیمانکاران آسفالت، خاطرنشان کرد: نهضت آسفالت حرکتی کارشناسانه است زیرا تمام معابر جانزان اسکن شده و با ژئوکامپوزیت برای جایگزینی ترک‌های وارونه، شکاف‌ها را پر می‌کنند.

وی با اشاره به حضور نمایندگان آزمایشگاه در حین اجرای آسفالت و همچنین نظارت شدید و دقیق بر این کار تصریح کرد: امیدواریم این حرکت ها به حدی از اقدام و رضایتمندی ارزشمندی برسد که مردم متوجه آن شوند و این عملیات باعث شود. در ماه های باقیمانده تمدید کنید.”

رئیس شورای اسلامی شهر جانجان درباره آسفالت پیاده رو گفت: این کار توسط پیمانکاران کوچک انجام می شود که پیشنهادهای بیشتری برای آنها داده شده است اما شهرداری با رایزنی موافقت کرده است که سعی کنیم معابر فرعی و جاده های فرعی را آسفالت کنیم. جاده های فرعی قبل از شروع زمستان برای رسیدن به سطح مطلوب.”

مرادلو با اشاره به برپایی سه کمپ در شهرداری جانجان خاطرنشان کرد: اولین اردوگاه، قرارگاه سازندگی بود که جلسات آن تشکیل و برنامه ریزی شد.

وی گفت: اردوی خدمات رسانی از روزهای هفته آغاز شد و مردم باید سد معبر و سایر خدمات مورد انتظار مردم و اعضای شورا را بدون مشکل رصد کنند.

مرادلو ادامه داد: اردوی سوم نیز اردوی فرهنگی است، باید در شهرستان فعال باشیم و اقتدار اجتماعی ایجاد کنیم و در ایام الله قوی به نظر برسیم.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت:

یک سال و نیم است که تلاش می کنیم این قرارگاه را در جانجان افتتاح کنیم: «از اواخر شورای پنجم و به ویژه بعد از روی کار آمدن شورای ششم، اقتباس های زیادی در این زمینه صورت گرفت.»

مرادلو مدعی شد که محل احداث باغ هاشمی‌زاد زمینی متروکه است که با پیگیری‌های فراوان 6.8 هکتار از این زمین را برای بنیاد امتیاز در اختیار شهرداری جانجان قرار داد. پارک، فضای سبز و مجموعه فرهنگی و محوطه باید بدون تفریح ​​انجام شود.

وی با بیان اینکه پارک هاشمی زاد در بوستان نهض البلاغه تهران طراحی و دارای زیباترین طرح عملیاتی و اجرایی است، گفت: این مجموعه دارای فضای سبز و همچنین مجموعه فرهنگی و تفریحی بوده و اشتغالزایی نیز خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر جانجان گفت: باغ هاشمی زاد در مدت یکسال ساخته می شود و مبلغ قرارداد 134 میلیارد تومان است که 30 درصد آن به صورت نقدی و 70 درصد به صورت مزایده به پیمانکار تعلق می گیرد.

وی گفت: پس از احداث باغ هاشمی زاد اولویت های بعدی در جانجان بهشت ​​زهرا(س) و کمربندی جنوبی(خیام) است که مشکلات ترافیکی دارد.


* اجرای قطعه «سلام فرمانده» پس از مدت ها باعث ایجاد اتحاد و نشاط در بین مردم شد.

حجت الاسلام محمد کاظم مضتهدی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر جانزان با اشاره به اجرای سرود «سلام فرمانده» در جمعه گذشته (27 خرداد) گفت: این مراسم انجام شد. )احتمال وجود دارد و زمانی که ویروس کرونا بعد از مدت ها شیوع پیدا کند باعث ایجاد هیجان در بین مردم شده است.

وی گفت: این اتفاق پس از مدت ها منجر به تجمع گسترده مردم در جانجان شد و با حضور عموم مردم از پیر و جوان، زن و مرد به ویژه در دهه نود، اتحاد، همبستگی و شور و نشاط ایجاد کرد.

حجت الاسلام مضتهدی با تبریک به همه دست اندرکاران اجرای برنامه سلام فرمانده گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما تک تک آنها به پوشش این رویداد ارزشمند پرداختند و در شبکه های سراسری نیز از اعتبار خوبی برخوردارند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر جانجان گفت: برپایی این مراسم سرآغاز حماسه یوم العباس است و امیدواریم تعداد زیادی از عزاداران حسینی در ثانی گردهم آیند. محراب. جهان اسلام».

پایان پیام/