اعضای شورای شهر مشکلات شهر یاسوز را شناسایی و حل کنند/رضایت مردم در گرو حل مشکلات است+تصاویرساعت: 22:08
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۳
کد خبر: 1889934

شهروندان شهر یاسوج در جمع اعضای شورای شهر در جریان عملکرد خود از آنان خواستند تا مشکلات شهر را بررسی و رفع کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح زاگرس ؛ شهروندان شهر یاسوج در خصوص عملکرد اعضای شورای شهر یاسوج، مشکلات و مطالبات آنها از مجلس شهری توضیحاتی ارائه کردند که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

رضا شهروند یاسوجی با بیان اینکه از عملکرد شورای شهر یاسوجی اطلاعی نداشتم، پیشنهاداتی را مطرح کرد و گفت: شهر یاسوجی برای بهبود خدمات رسانی به شهروندان نیازمند شناسایی مشکلات و رفع این مشکلات است. با اجماع شورا و شهردار حل و فصل شد.


میلاد با بیان اینکه شورای شهر می تواند در حوزه ورزش ورود کند و اقدامات مفیدی را از خود به جای بگذارد، تصریح کرد: شهر یاسوج ظرفیت های کافی برای توسعه ورزش دارد که در این راستا مسئولان و اعضا باید اقدامات و ورود و برنامه ریزی شورای شهر را داشته باشند.


جوان یاسوجی با بیان اینکه شورای شهر یاسوز به خوبی کار نمی کند، بیان کرد: مناطق مختلف از جمله شهر یاسوز و بنسنجان آسفالت معابر مناسبی ندارند و این وضعیت باعث گلایه مردم شده است.

وی خواستار برنامه ریزی و اجرای محوری برای رفع مشکلات شهر شد: می توان در صورت وجود مشکل پس از شنیدن مطالبات مردم و شهروندان از عملکرد مثبت شورای شهر رضایت داشت. حل شد.

شهروند دیگری نیز که خواستار عدم انتشار نام و تصویر خود شده بود، گفت: در برخی نقاط شهر موانع و سرعت گیر وجود دارد که علامت گذاری و رنگ آمیزی نشده و باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان و ایجاد تصادف می شود.

این شهروند از عملکرد اعضای شورای شهر نوشت و تاکید کرد: اعضای شورای شهر تا پایان دوره مسئولیت خود در جهت شناسایی مشکلات و رفع مشکلات شهری با رضایت عموم و ضمن عاقل بودن تلاش کنند. رکورد..

انتهای پیام/