اطلاعیه تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت سرمربی این باشگاه: ساغلام انتخاب اول ماستساعت: 22:30
تاریخ انتشار: 1401/03/20
کد خبر: 1854924

باشگاه تراکتورسازی در خصوص وضعیت مربیگری این تیم و فعالیت های نقل و انتقالاتی این تیم در فصل جدید لیگ برتر اطلاعیه ای منتشر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ باشگاه تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای به هواداران خود اطمینان داد که اولین گزینه باشگاه سیج است، اما در همان زمان باشگاه برای جلوگیری از اتلاف وقت با سایر گزینه ها وارد بحث جدی شد.

در بیانیه باشگاه تراکتورسازی آمده است؛ با توجه به نگرانی جمعی هواداران گرانقدر باشگاه تراکتورسازی نسبت به وضعیت سرمربی آینده و روند نقل و انتقالات، به اطلاع این هواداران عزیز می رساند، گفتگو با هیئت مدیره و مدیریت باشگاه جناب آقای ساغلام را جهت انتخاب سرمربی آینده این تیم در اولویت قرار دهند. وقت را از دست ندهید، علاوه بر گفتگوهای جدی با آقای ساغلام، موازی با سایر گزینه ها برای هدایت تیم بزرگ تراکتورسازی برای حضور پررنگ در رقابت های فصل آینده و قطعا هدایت یک تیم به سطح مربیگری ادامه خواهد یافت. روزهای آینده و افتخار یک باشگاه بزرگ تراکتورسازی به شما سپرده شود.

به هواداران پرشور و محترم تراکتورسازی این اطمینان را می دهیم که کمیته نقل و انتقالات باشگاه از تقویت این تیم غافل نشده و در حال مذاکره برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تیم و مذاکره با بازیکنان با کیفیت است. تیم؛ اما با توجه به شرایط حاکم بر بازار نقل و انتقالات و جلوگیری از سوء استفاده و بازارهای داغ احتمالی، از افشای نام افراد خودداری می شود.

باشگاه تراکتورسازی دغدغه هواداران پرشور خود را کاملا درک می کند و تمام تلاش مدیریت باشگاه بر این است که تیمی قدرتمند بسازد و تمام خواسته های هواداران را برآورده کند.

هواداران می توانند با خیال راحت اخبار نقل و انتقالات تراکتورسازی را تنها از طریق رسانه های رسمی باشگاه دنبال کنند و توجهی به شایعات و حاشیه سازی های فضای مجازی نداشته باشند. از دوستداران تراکتور درخواست می شود که به مالکیت باشگاه اعتماد کنند. قطعا در روزهای آینده خبرهای خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

پایان پیام/