اشتغال 1500 نفر در جهاد بیمارستانی آرام کرج / کمبود 6000 تخت بیمارستانی در البرزساعت: 20:46
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۹
کد خبر: 1884504

غلامحسین علیشیری گفت: بیمارستان آرام با ایجاد اشتغال برای 500 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیرمستقیم اولین بیمارستان البرز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از تیتریکغلامحسین علیشیری معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه بقیه الله در مراسم افتتاح بیمارستان فوق تخصصی و هوشمند آرام کرج گفت: البرج عقب مانده ترین استان کشور از نظر سرانه تخت های بیمارستانی است.

غلامحسین علیشیری افزود: عده ای زیر چرخ بیمارستان سازی چوب گذاشته اند و کار را کند کرده اند، البرز در 40 کیلومتری تهران 6 هزار تخت بیمارستانی ندارد اما موفق شدیم مجتمع پزشکی با دید هوشمند بسازیم.

وی با اشاره به اینکه اپیدمی کرونا فشار زیادی به حوزه سلامت وارد کرده است، گفت: بیمارستان آرام با 8 طبقه، 100 تخت، 28 تخت مراقبت های ویژه و 7 اتاق عمل، 15 رشته فوق تخصصی و تمامی رشته های تخصصی را پوشش می دهد.

علیشیری تصریح کرد: در صورت صدور مجوز علوم پزشکی، بیمارستان آرام 100 درصد هوشمند می شود و زیرساخت های سرمایشی و گرمایشی، سلامت بیماران و مرکز پسماند را به سطح جهانی بیمارستان سبز می رساند.

رئیس بیمارستان آرام با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم آلام مردم را درمان کنیم، خاطرنشان کرد: به گفته مقام معظم رهبری در البرز بیمارستان آرام با ایجاد اشتغال برای 500 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیرمستقیم حرف اول را می زند.

انتهای پیام/