اشتباهات تیم ملی والیبال را به حداقل می‌رسانیم/ برای برد بازی نکردیم؛ به اهدافمان رسیدیمساعت: 01:10
منتشر شده در مورخ: 1401/03/13
شناسه خبر: 1843428

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد که عملکرد بازیکنان فارغ از نتیجه برایش اهمیت دارد و در دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی صربستان، ضعف‌های تیم را شناسایی کرده و در تمرینات آینده آن‌ها را برطرف می‌کند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از دومین دیدار تدارکاتی با تیم ملی صربستان اظهار کرد: پس از این دو دیدار اطلاعات خوبی از شرایط تیم به دست آوردیم. سعی کردیم در این دو دیدار تدارکاتی در تمام وضعیت‌ها از بازیکنان استفاده کنیم چون پیش از اعزام به صربستان مسابقات چندانی انجام نداده بودیم. پی بردن به این موضوع که بازیکنان در چه شرایطی می توانند به تیم کمک کنند، از اهدافم در بازی امروز بود.


وی ادامه داد: در چهار ست مسابقه از تمامی بازیکنان استفاده کردیم و خوشبختانه شرایط خوبی اتفاق افتاد. می‌توانیم در حدود چهار روز باقی مانده تا لیگ ملت‌ها در تمریناتی منطبق بر ضعف‌هایی که داشتیم، اشتباهات را به حداقل برسانیم و آماده رقابت‌های لیگ ملت‌ها شویم.


عطایی در خصوص نتیجه به دست آمده در این دو دیدار تدارکاتی تاکید کرد: از ابتدا به بازیکنان تاکید کردم فارغ از نتیجه عملکردشان برایم اهمیت دارد. برای برد بازی نکردیم و اهدافی مدنظر داشتیم که به آن‌ها دست یافتیم.


وی در پایان خاطرنشان کرد: روی نقاط ضعف تیم تمرکز خواهیم کرد. پیش از اعزام اطلاعات کافی از بازیکنانمان داشتیم و بیشترین ضعف تیم، هماهنگی بود که سعی می‌کنیم پیش از شروع لیگ ملت‌ها این ضعف را به حداقل برسانیم.


تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه با صربستان چهار ست بازی کرد و نتیجه هر چهار ست را به حریف واگذار کرد.


انتهای پیام/