اسید آندسنوئیک کاندیدا درمان و پاکسازی مسیر گوارش شما

SF 277 توسط Thorne Inc یک اسید آندسنوئیک از لوبیا است که می تواند به عنوان درمان کاندیدا استفاده شود. اگر در کارن تریپ جستجو کنید، او وب سایتی دارد که ایجاد کرده است و در مورد تجربیات خود با جزئیات صحبت می کند. برای او، با رژیم غذایی و برخی مکمل های دیگر توسط پزشکش، او در عرض 40 روز از شر کاندیدا خلاص شد. او می‌گوید 30 سال دارد، اما سپس می‌گوید که چقدر از رژیم غذایی و کاهش وزن لذت می‌برد، بنابراین مدت بیشتری در برنامه ماند.

رژیم اساساً یک رژیم غذایی با پروتئین بالا و کم کربوهیدرات است. اگرچه او می‌گوید که می‌توانید نان خوب برشته شده بخورید، اما خودش از تمام شیرینی‌ها، گندم‌ها و نشاسته‌ها اجتناب می‌کرد. هفته اول بدون شکر است که سخت ترین هفته است، اما متوجه شدم که انجام شدنی است.

دوست من حدود یک هفته بود که SF277 را به مدت شش روز در روز مصرف می کرد و همچنین سبزیجات و پروتئین مصرف می کرد. او با مکمل‌هایی که مصرف می‌کرد قند را از بین می‌برد، اما زمانی که هوس کرد چیپس ذرت و پنیر شد، از دست رفت. با اینکه می گویند پنیر آب شده می توانی داشته باشی اما لبنیات است و ممکن است به لبنیات، شکر و گندم حساسیت داشته باشد. همچنین، ذرت قند/نشاسته بالایی برای سبزیجات دارد، بنابراین استفاده از آنها ممکن است باعث اشتباه رژیم غذایی او شود که باعث عود بیماری شود.

او بنتونیت خاک رس و پسیلیوم را با گیاهان پاک کننده دریافت می کند و آنها برای کولون سمی هستند که به دلیل تمام مشکلات شکمی و افتادگی روده دارند. به نظر می رسد همه چیز با هم پیش می رود. دکتر شولزه همچنین فرمول خوبی دارد که آنقدر فشرده نیست، اما نتایج واقعا خوبی می دهد.

کاری که او انجام داد، به جای مخلوط کردن آنها با آب میوه و آب، این بود که مخلوط غذای فوق‌العاده سبز را با آب، بنتونیت و پسیلیوم اضافه کرد، آن را تکان داد، قبل از اینکه غلیظ شود سریع آن را پایین بیاورید و یک لیوان دیگر آب را پایین بیاورید. او به این نقطه نرسیده است که فقط از پنج عدد از این ها در روز با 5 گیاه پاک کننده استفاده کند، اما حتی 2 یا 3 شیک در روز برای تمیز کردن مسیر گوارش او معجزه می کرد.

رژیم لاغری سریع