اسکوچیچ و دستیارانش تا پایان جام ملت ها قرارداد دارند/ تغییر سرمربی تیم ملی بر عهده کمیته فنی نیست.ساعت: 08:17
تاریخ انتشار: 1301/04/21
کد خبر: 1882441

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: اسکوچیچ و دستیارانش تا پایان جام ملت ها قرارداد دارند و فدراسیون باید همه این مسائل مالی را در نظر بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص تغییر و جابجایی سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: طبق قانون اساسی انتخاب سرمربیان تیم ملی به نظر هیئت مدیره بستگی دارد. مدیران فدراسیون فوتبال و کمیته فنی فقط می توانند نظر خود را اعلام کنند اما نظر نهایی با فدراسیون و هیات رئیسه است.

وی در ادامه تصریح کرد: از عزیزان کمیته فنی انتظار داریم با استناد به دستور جلسه به طور خلاصه و کتبی تصمیم خود را به ما اعلام کنند تا کنفدراسیون فوتبال در اولین جلسه با حضور در جلسه نظر خود را اعلام کند. تخته. کارگردانان این دیدگاه ماست و با احترام به نظر کمیته فنی، تصمیم گیری نهایی را به هیات فدراسیون فوتبال واگذار می کنیم. اختیار اظهارنظر در مورد تغییر سرمربی تیم ملی با مجدی و هیات رئیسه فدراسیون است.

کامرانی فر درباره عملکرد فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال به جز کمیته فنی به مسائل مختلفی رسیدگی می کند. اسکوچیچ و دستیارانش تا پایان جام ملت ها توافق دارند و فدراسیون باید تمام این مسائل و مشکلات مالی را در نظر بگیرد و منابع مالی را تامین کند. این عوامل را باید در نظر گرفت. فاکتورهای زیادی وجود دارد که فدراسیون باید در نظر بگیرد و تصمیم بگیرد.

انتهای پیام/