استیو کارل با خالقان “آمریکایی” برای مجموعه جدید FX “بیمار” همکاری می کنداستیو کارل با آن ارتباط برقرار می کند آمریکایی ها سازندگان جوئل فیلدز و جو وایزبرگ برای نمایش بعدی خود ، تریلر روانشناختی FX با ده قسمت صبوربه

کارل در نیم ساعت محدود در نقش الکساندر اشتراوس ، روانپزشکی که اخیراً بیوه شده است و توسط یک قاتل سریالی با درخواست عجیبی ربوده شده است ، بازی می کند: تمایلات وی برای قتل را مهار کنید. اسکندر هنگام تلاش برای وارد شدن به سر زندانی خود ، مجبور است روی درد و فقدان سرکوب شده خود حساب کند.

این خبر ابتدا توسط اریک شریر ، رئیس FX Productions منتشر شد.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم جو و جوئل با سری FX بعدی خود باز می گردند ، پس از یک تجربه عالی در کار با آنها در شش فصل شگفت انگیز. آمریکایی هاشریر در بیانیه ای گفت: “غرایز خلاقانه و تسلط بر طرح و شخصیت آنها دوباره در معرض نمایش قرار می گیرد صبور، که استعدادهای استثنایی استیو کارل را به عنوان بازیگر ، تهیه کننده و همکار خلاق به نمایش می گذارد.

فیلدز و آخرین سری از وایزبرگ ، آمریکایی هادر 18 فصل 18 نامزدی امی دریافت کرده است. آنها به عنوان نویسنده خدمت خواهند کرد صبور، و همچنین تهیه کنندگان اجرایی در کنار کارل ، کارولین مور و ویکتور هسو. FX Productions تولید خواهد کرد.

کارل در حال حاضر در درام Apple TV + بازی می کند برنامه صبحگاهیبه فصل دوم کمدی نتفلیکس او نیروهای فضایی در سال 2022 اکران می شود

دیدگاهتان را بنویسید