استفاده از ظرفیت بسیج برای ایجاد زنجیره بزرگ در اقتصاد کشورساعت: 22:00
تاریخ انتشار: 1401/03/26
کد خبر: 1876473

رئیس سازمان پایه اصناف، بازاریان، بازرگانان و فعالان اقتصادی با بیان اینکه می خواهیم از بسیز برای ایجاد زنجیره بزرگ در اقتصاد کشور استفاده کنیم، گفت: تقویت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ غلامرجه حسن پور در نشست دفاتر بازرگانان و فعالان مالی BASIS در سراسر کشور با بیان اینکه بازار به عنوان ثالث صنعت و دانشگاه را به هم متصل می کند، گفت: اگر تولید کنیم اما بازار نداشته باشیم، مثل تولید زباله است.

وی خاطرنشان می کند: وظیفه مهم معادله اتصال سه ضلع صنعت، دانشگاه و بازار است.

سازمان پایه اصناف، بازاریان، کسبه و فعالان مالی تاکید کرد: چاره ای جز جایگزینی مجموعه ناب برای مبارزه با مفاسد مالی نداریم.

حسن پور گفت: وظیفه بسیج افزایش تولید و ایجاد رقابت واقعی است.

وی با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان با تجاری سازی نوآوری های خود می توانند مشکلات ما را بر اساس موتور حرکت حل کنند گفت: این امر با تکیه بر جوانان هم نسل خود محقق می شود.

رئیس سازمان پایه اصناف، بازاریان، بازرگانان و فعالان مالی کشور گفت: برای این امر به یک واردکننده، تولیدکننده و توزیع کننده مطمئن نیاز داریم.

حسن پور با بیان اینکه می خواهیم از بسیز برای ایجاد زنجیره بزرگ در اقتصاد کشور استفاده کنیم، گفت: در اولویت فعال سازی محصولات تجاری و صنعتی در کشور هستیم تا بتوانیم صادرات را تقویت کنیم.

وی در پایان گفت: “وظیفه ما شناسایی قابلیت های کوچک و اتصال آنهاست.”

پایان پیام/