از چه چیزی می توانم برای جایگزینی میله ها در رژیم لاغری LA استفاده کنم؟

بسیاری از مردم می خواهند میله های لاغری La Weight Loss را با مارک های مختلف میله یا یک جایگزین غذا جایگزین کنند. میله های جایگزین محبوب بسیاری مانند لونا، تعادل بار تریل میکس، پاور بار، هانی استینگر، CLIF شهد، لارابارا و بامبل بار، پریا و گو لین وجود دارد. به نظر می رسد هزینه میله های LAWL عامل اصلی است، اما می توان به راحتی با خرید میله های خود در eBay بر آن غلبه کرد. اما تنوع نیز لازم است و برخی نمی توانند نواری را پیدا کنند که مطابق با سلیقه خود باشد. بنابراین اگر به دنبال جایگزینی هستید، در اینجا چند گزینه وجود دارد. به یاد داشته باشید، اگر روزانه 2 میله لاغری لازم را نخورید، ضمانت بازگشت پول La Weight Loss Centers را باطل خواهید کرد.

اگر احساس می‌کنید به میله‌ها نیاز ندارید، می‌توانید 2 میله با کیفیت برابر را با 1/2 پروتئین، 1 سبزی، 1 میوه و 1 نشاسته تعویض کنید. روی افزایش مصرف سبزیجات خود تمرکز کنید و در عین حال آرد و قندهای فرآوری شده را کاهش دهید.

وقتی به دنبال جایگزینی می‌گردید، به دنبال میله‌ای با حدود 160-180 کالری، 17 گرم کربوهیدرات، حداقل 8 گرم پروتئین و 4 گرم چربی باشید.

در اینجا اطلاعات کلی تغذیه ای در مورد میله های کاهش وزن LA آمده است:

اندازه سرو: 1 بار (40 گرم)

مقدار در هر وعده

کالری 160 کالری از چربی 45

٪ ارزش روزانه *

چربی کل 4.5 گرم 7%

چربی اشباع شده 2 گرم 10%

چربی ترانس 0 گرم

کلسترول 5 میلی گرم 2 درصد

سدیم 85 میلی گرم 4 درصد

کربوهیدرات کل 24 گرم 8 درصد

فیبر رژیمی 1 گرم 4%

شکر 18 گرم

پروتئین 8 گرم 16 درصد

ویتامین A0%

ویتامین C0%

کلسیم 4%

آهن 6%

در زیر متداول‌ترین جایگزین‌های La bars آورده شده است. اطلاعات یک دستورالعمل کلی برای جایگزینی است. اطلاعات تغذیه ای را در پشت هر میله ای که در نظر دارید بخوانید تا مطمئن شوید که نوار کاهش وزن زیر اطلاعات کلی تغذیه برای نوار La که جایگزین می کنید قرار دارد.

گزارش شده است که میله های Luna نزدیک ترین چیز به میله های LAWL واقعی در رژیم غذایی هستند. بسیاری میله های لونا را جایگزین مستقیم میله های LA می دانند. بنابراین شما مانند میله های لاغری لاغری در روز دو عدد غذا می خورید. به طور خاص میله های لونا (بر خلاف سایر میله های پروتئینی / رژیمی) جایگزین خوبی هستند زیرا از نظر کالری (حدود 180) و پروتئین (8-10 گرم) مشابه هستند. می توان از هر چفتی که این دو دستورالعمل اساسی را رعایت کند استفاده کرد.

لونا – Nutz در مورد شکلات

کالری: 180

کالری از چربی: 40

چربی کل: 4.5 گرم

چربی اشباع شده: 2.5 گرم

کلسترول: 0 میلی گرم

سدیم: 100 میلی گرم

پتاسیم: 105 میلی گرم

کربوهیدرات کل: 24 گرم

فیبر غذایی: 2 گرم

شکر: 12 گرم

پروتئین: 10 گرم

میله های سریع اسلیم یک جایگزین وعده غذایی کم کالری هستند، میله ها معمولاً 250 تا 260 کالری دارند که کمی بیشتر از یک آب نبات است اما پروتئین وی بیشتر و شکر تصفیه شده کمتری دارد.

میله های تعادل بسیار شبیه به میله های پروتئینی هستند که توسط اکثر شرکت ها فروخته می شوند. میله تعادل توسط همان شرکتی تولید می شود که میله های مراکز کاهش وزن را تامین می کند.

میله‌های کینتیکس ارزان‌تر هستند، پروتئین بیشتری دارند و کالری کمتری دارند. از نظر اندازه بافت و طعم مشابه La Lites، Kinetex تقریباً 4 برابر سدیم LA Lites و 2 برابر مقدار پروتئین دارد، بنابراین پروتئین بیشتری از حد مجاز در برنامه خواهید داشت.

کینتکس – بادام زمینی ترد شکلاتی

کالری 170

چربی 4 گرم

کلسترول 2 میلی گرم

سدیم 320 میلی گرم

پتاسیم 55 میلی گرم

کربوهیدرات 17 گرم

پروتئین 17 گرم

میله های ناب کاشی گو. آنها تقریباً همان ارزش غذایی La Lites هستند.

بارهای گرانولا ساحل جنوبی. آنها از بسیاری جهات مشابه هستند، اما کالری کمتر، کربوهیدرات کمتر و پروتئین بیشتری دارند. دو نوع میله SBD وجود دارد فقط برای اینکه تازه کارها بدانند که میله های گرانولا با حدود 140 کالری و میله های جایگزین غذا با حدود 200-220 کالری وجود دارد.

نوارهای زون که از نظر کالری / پروتئین بسیار نزدیک به هم هستند. میله های Zone Perfect در مقیاس بهتر عمل می کنند (پروتئین بیشتر در هر کالری). با این حال، به طور کلی کالری بیشتری دارند.

Zone Perfect – کره بادام زمینی شکلاتی

اندازه سرو: 1 بار (50 گرم)

وعده در هر ظرف: 12

هر نوار شامل 2 بلوک منطقه است:

کالری: 210

کالری از چربی: 60

چربی کل: 7 گرم

چربی اشباع شده: 3 گرم

کلسترول: 5 میلی گرم

سدیم: 360 میلی گرم

پتاسیم: 100 میلی گرم

کربوهیدرات کل: 20 گرم

فیبر غذایی: 0 گرم

شکر: 13 گرم

پروتئین: 16 گرم

مقالات، موضوعات و پست های زیادی در مورد میله های انرژی وجود دارد، اما به نظر می رسد همه آنها یا در مورد تنقلات هستند یا اینکه چقدر میله های انرژی افتضاح هستند. به نظر می رسد که کسی باید بتواند معادل یک میله جایگزین غذای سالم و متعادل که طعم عالی داشته باشد. اما اگر چیزی که می‌خواهید یک فکر نیست، آن یک چیز را دو بار در روز به عنوان جایگزین غذا بخورید که لازم نیست نگران آن باشید و وزن کم کنید، در این صورت خرید لاغری لاغری در eBay آسان‌تر خواهد بود. قیمت‌ها در eBay به خوبی یا بهتر از میله‌های دیگر است و شما همچنان واجد شرایط ضمانت بازگشت پول La Weight Loss Center هستید.

رژیم لاغری سریع