از شر سینه مرد خلاص شوید – یک راهنمای ساده

هیچ چیز به اندازه موب ها که به عنوان “سینه های مرد” شناخته می شوند، ارزشمند، غیرجذاب و به همان اندازه خاموشی وجود ندارد. سینه‌های مرد واقعاً دلیل روشنی برای وجودشان مثل روده آبجو ندارند، و معمولاً وقتی 25 تا 30 سال سن دارند روی پسرها ظاهر می‌شوند. اکثر این افراد در دوران نوجوانی متابولیسم فوق العاده ای داشتند، اما اکنون این متابولیسم از بین رفته است و بنابراین او باید به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر سینه های مرد باشد.

اما این امید وجود دارد که سینه های مرد مخوف در برابر ورزش های شدید و تغییرات جدی رژیم غذایی ضعیف باشند. هر یک از تمرینات زیر به تنهایی قادر است آن b-کاپ ها را حداقل به تعدادی سینه شل و ول کند، اما برای بهترین نتیجه باید هر سه را تا حد امکان انجام دهید. اوه، و هر از چند گاهی سعی کنید در جعبه دونات های پودر شده خود با یک کاسه خوب جو دوسر معامله کنید.

آن را تا یک شکاف

اکنون، تلاش می‌شود تا یک بار دیگر سینه‌تان را مرد کنید و از شر سینه‌های مرد خلاص شوید. می‌دانی، آن همه تلاشی که تا ظهر می‌خوابیدی، چیتو می‌خوردی و مثل طاعون سیاه از ورزش دوری می‌کردی، استفاده نکردی. وقت آن رسیده است که به پایپر پرداختی، پسر، روش های تنبل تو را فراگرفته است. اولین قدم برای از بین بردن این موب ها این است که یک برنامه تمرینی با شدت بالا پیدا کنید که فکر می کنید بتوانید بیش از 20 دقیقه بدون وقفه آن را ادامه دهید.

هر تمرین قلبی انجام می دهد، ورزش هایی مانند دویدن و دوچرخه سواری. و تمرین حتی نیازی به تمرکز بر روی سینه‌های مردی که در حال تکان دادن است، ندارد. نکته این است که به طور مرتب خود را خیس عرق کنید.

پرس سینه

به طور معمول دو نوع از مردان موب ایجاد می کنند. اول، سیب زمینی های کاناپه ای حرفه ای هستند که فقط از طریق تلویزیون ورزشی تجربه های ورزشی جانشینی داشته اند. سپس کسانی هستند که در واقع زمانی ورزشکاران دبیرستانی بودند، اما پس از فارغ التحصیلی و آویزان کردن کلاه ایمنی هرگز به خود زحمت ندادند عادات غذایی خود را تغییر دهند. مهم نیست که کدام یک از این دو نمونه باشید، یک کلید برای از بین بردن آن موب ها فشار دادن روی نیمکت است.

البته اکثر مردم صاحب پرس نیمکتی نیستند. اگر در یک مجتمع آپارتمانی با فضای تمرین زندگی نمی‌کنید یا نمی‌خواهید هزینه‌های گرانی برای عضویت در باشگاه بپردازید، می‌توانید به جای آن ورزش‌های فشاری انجام دهید، آن‌ها نیز به همان خوبی کار می‌کنند.

و سعی نکنید با تلاش برای فشار دادن وزن بیشتر از آنچه که می توانید در اتاق وزنه خودنمایی کنید. فقط قراره صدمه ببینی و به یاد داشته باشید که آسیب زدن به خودنمایی بسیار شرم آورتر از شروع کوچک و بالا بردن راه خود است.

پرواز قفسه سینه

این یک تمرین ساده است، اگر یک یا دو بار آن را انجام دهید، 20 بار کمی چالش برانگیزتر است. برای این کار باید به پشت دراز بکشید و وزنه ای را در هر دست بگیرید و بازوهایتان را به پهلوها باز کنید. به آرامی بازوهای خود را بالا بیاورید و سپس آنها را روی زمین قرار دهید. هر چند بار که می توانید این کار را تکرار کنید، مطمئن شوید که آن را به آرامی، بسیار آهسته انجام دهید تا آسیب نبینید و با خیال راحت وزنه را در طول زمان افزایش دهید، زیرا ورزش آسان تر می شود. همانطور که قبلاً گفتم، سعی نکنید خودنمایی کنید. با شروع با دمبل های 20 پوندی به احتمال زیاد به خودتان صدمه خواهید زد. راحت باشید و مطمئن شوید که به طور منظم ورزش کنید و در کمترین زمان شاهد کوچک شدن سینه خود خواهید بود. امیدوارم این راهنما برای شما مفید بوده باشد، اکنون به آنجا بروید و از شر سینه های مردانه خود خلاص شوید.