از دست دادن اینچ از کمر شما

در اینجا نحوه از دست دادن اینچ از کمر خود به سرعت بسیار زیاد آورده شده است. اگر به دنبال کار ساده ای هستید که به شما کمک کند سایز دور کمر خود را به سرعت کاهش دهید، پس حدود 2 دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را بخوانید. این اطلاعات تازه به شما کمک می کند تا از وضعیت خود خارج شوید و در موقعیتی قرار دهید که وزن خود را کاهش دهید و در عرض چند هفته به کمر نازکی برسید.

از دست دادن اینچ از کمر شما

پیاده روی شیب دار یا دویدن یا هر دو را با هم انجام دهید.

این می‌تواند به آسانی شیب دادن به تردمیل و راه رفتن روی آن به مدت 25 دقیقه، دویدن از تپه و پایین رفتن مکرر آن، یا به سادگی دویدن از چند پله و پایین رفتن مکرر از آن‌ها باشد.

همانطور که می بینید، همه آنها یک چیز مشترک دارند. داری میری بالا این قدرتمند است.

اگر روی سطح صاف پیاده روی یا دویدن یا هر چیز دیگری انجام داده اید، احتمالاً از نتایج کاهش وزن برای مدت زمانی که صرف کرده اید ناامید شده اید. می بینید، بدن شما از چیزهای سطح صاف استفاده می کند. واقعاً به بدن “مالیات” نمی زند. اکنون، بدن شما عادت به راه رفتن به سمت بالا یا دویدن به سمت بالا ندارد.

این کار مستلزم تلاش است و بدن برای سازگاری با آن مشکل دارد زیرا واقعا طبیعی نیست. این چیز خوبیه. توصیه ساده… اگر می خواهید این دویدن را انجام دهید، 10-20 دقیقه انجام دهید. اگر می خواهید این کار را فقط با پیاده روی انجام دهید، این کار را به مدت 20 تا 30 دقیقه انجام دهید. به نحوه واکنش بدن خود توجه کنید.

کار این است… زمانی که شروع به انجام کارهایی می کنید که بدنتان به آنها عادت ندارد، از دست دادن اینچ از کمرتان آسان است… پس این را امتحان کنید و در عرض 3 هفته باید 2 اینچ از کمر خود را از دست بدهید.

رژیم لاغری سریع