از آنجا که مسافران قانونی در مرزهای ایالات متحده و مکزیک با دستور واکسن روبرو هستند ، مهاجران غیرقانونی هنوز چنین واکنشی ندارند


دولت بایدن این هفته اعلام کرد که محدودیت های سفر در مرزهای کانادا و مکزیک برای سفرهای غیر ضروری برای اتباع خارجی واکسینه شده لغو می شود و کسانی که مجوز سفرهای اضطراری را صادر می کنند در ماه ژانویه واکسینه می شوند.

از زمان شروع همه گیری کووید -19 ، سفرهای بی اهمیت به مرزهای زمینی از زمان دولت ترامپ بسته شده است. اما این هفته ، دولت Bidn اعلام کرد مسافران غیر ضروری که کاملاً واکسینه شده اند می توانند از طریق بنادر زمینی و کشتی وارد ایالات متحده شوند.

ایالات متحده برای شفای کامل در ماه بعد ، مرزهای زمین را مشخص می کند

“طبق سیستم جدید حمل و نقل هوایی بین المللی ، که در ماه نوامبر راه اندازی می شود ، به مسافران مکزیکی و کانادایی که کاملاً واکسینه شده اند اجازه می دهیم برای مقاصد غیر ضروری از جمله دیدار با دوستان و خانواده یا ایالات متحده وارد ایالات متحده شوند. آلخاندرو مایورکاس ، وزیر امنیت داخلی آلمان در بیانیه ای گفت که برای گردشگری ، از طریق گذرگاه های مرزی زمینی و کشتی. “

در ماه نوامبر ، مسافران واکسینه شده به دلایل غیر ضروری پذیرفته می شوند. سپس ، از ماه ژانویه ، DHS ملزم می شود که همه اتباع خارجی ورودی به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شوند و اسنادی را برای اثبات این امر ارائه دهند.

با این حال ، این امر توسط مهاجران غیرقانونی که در مرز ملاقات می کنند ، آن را پردازش می کنند و در داخل کشور آزاد می کنند ، الزامی نخواهد بود – اگرچه مرزبانان پردازش کننده آن به زودی با مجوز واکسن مواجه خواهند شد.

سخنگوی CBP در پاسخ به این پرسش که آیا نیاز به واکسن برای مهاجران غیرقانونی نیز گسترش می یابد ، به فاکس گفت: “سلامت و ایمنی نیروی کار ما و مهاجرانی که به آنها اهمیت می دهیم از اهمیت بالایی برخوردار است.” “ما به نظارت و ارزیابی مجدد پروتکل های COVID-19 خود ادامه می دهیم. در حال حاضر ، پروتکل های ما تغییر نکرده است.”

پزشکان پاترول مرزی تنظیم شده ، انتشار جرم مهاجرت غیرقابل قبول را به ما با اداره بایدن نشان می دهند

در حالی که بسیاری از افراد بالغ مجرد و برخی از خانواده های مهاجر به دلیل حفظ سلامت عمومی تحت عنوان 42 به سرعت اخراج می شوند ، بسیاری از آنها – از جمله اکثر واحدهای خانواده مهاجر – اخراج نمی شوند. فاکس نیوز در این هفته گزارش داد که بیش از 160 هزار مهاجر به داخل کشور آزاد شده اند که بیش از 94 هزار نفر از آنها با اخطار ثبت نام در اداره مهاجرت و گمرک (ICE). هیچ یک از آنها با تقاضای واکسیناسیون روبرو نشدند.

در همین حال ، CBP به طور استاندارد همه مهاجران را برای COVID-19 آزمایش نمی کند. CBP مهاجران را برای علائم COVID مورد بررسی قرار می دهد و موارد مشکوک به COVID-19 را برای آزمایش ، تشخیص و درمان به سیستم های بهداشت محلی ارجاع می دهد. در همین حال ، وزارت امنیت داخلی مدل مشارکت با سازمان های محلی را برای آزمایش و قرنطینه خانواده ها و بازپرداخت هزینه ها “در صورت عدم مانع دولت” توسعه داده است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جمهوری خواهان به سرعت به عدم سازگاری بین رویکرد مسافران قانونی و مهاجران غیرقانونی در واکسیناسیون اشاره کردند.

گای رسچنتالر ، سخنگوی این وزارتخانه گفت: “این بسیار خنده دار است ، زیرا مرز در تمام طول سال برای مهاجران غیر واکسینه غیرقانونی باز است.” توییت کرد

لنس گودن از R-Texas در توییتی نوشت: “دولت بایدن به زودی مرزهای زمینی با مکزیک و کانادا را فقط برای مسافران واکسینه شده باز می کند.” مهاجران غیر واکسینه شده غیرقانونی هنوز در هر زمان استقبال می شوند. “دیدگاهتان را بنویسید