اردوی تیم ملی بوکس با حضور 14 بوکسور آغاز می شودساعت: 12:58
تاریخ انتشار: 1401/03/25
کد خبر: 1856264

اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس کشورمان پس از مسابقات قهرمانی کشور از 16 تیرماه با حضور 14 بوکسور به این مرحله آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، کادرفنی پس از میزبانی سی امین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور در سیستان و بلوچستان از 8 اردیبهشت لغایت 2 خرداد ماه، اعضای تیم ملی بوکس را شناسایی کرد.

بر این اساس مرحله اول اردوی آماده سازی تیم ملی بوکس کشورمان برای حضور در رویدادهای پیش رو با حضور 14 بوکسور که از 27 تیرماه آغاز شده بود، به مرحله اول این اردو در سالن “حاج احمد ناطق نوری” انقلاب راه یافت. مجموعه ورزشی و تا 15 تیرماه ادامه دارد. با صلاحدید کادرفنی امکان ادامه آموزش تا یک هفته پس از تاریخ اعلام شده وجود دارد.

امین مجنونی، ایمان رمضان پور، سید شاهین موسوی، سجاد محمدپور، طوفان شریفی، علی حبیبی زاد، سیوش امیدی، اشکان رضایی، سینا فاید، مهدی خسروی، محد خسروی، عمران سوریزایی برای تهیه، ابتدا تمرینات آنها

سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان علیرضا استه و هومی امیری، جاسم دلاور، غلامرضا کریمی، دانیال تیمازی، شهرام فاتح، اصغر اشرفی و میلاد روحانی به عنوان سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان حضور دارند.

همچنین به گفته سرمربی تیم ملی، 41 بوکسور راه یافته به تیم ملی باید از 7 تا 30 خردادماه با یکدیگر رقابت کنند و در نهایت 13 بوکسور به عنوان تیم دوم برای حضور در دور بعدی انتخاب خواهند شد. کمپ.

پایان پیام/