ارائه آموزش های ترکیبی در فضای مجازی برای جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیلساعت: 08:38
تاریخ انتشار: 1301/06/30
کد خبر: 1898692

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از راه اندازی آموزش ترکیبی در فضای مجازی برای جذب بازمانده از تحصیل خبر داد.


امیر علیجانی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ از ارائه آموزش های ترکیبی و تکمیلی در فضای مجازی استخدام بازمانده از تحصیل وی خبر داد و گفت: بر اساس تصمیم آموزشی شهر تهران برای جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل، مقرر شد آموزش و پرورش در فضای مجازی بدون بیگانگی دانش آموزان یکپارچه و تکمیل شود. محیط مدرسه و مطالعه همزمان.

وی با بیان اینکه تعداد بیشتری از بازماندگان مدرسه و کودکان کار هم به صورت آنلاین مشغول به تحصیل و هم کار هستند، گفت: در دو سال گذشته، این افراد درگیر هستند کرونا در آن زمان آموزش به صورت مجازی انجام می شد که باعث شد آمار ترک تحصیل ما به جای بالا رفتن پایین بیاید.علیخانی همچنین به ارائه طرح القای اتوبوس های آموزشی کودکان کار اشاره کرد و گفت: این طرح محدود به ارائه پیشنهاد است و هنوز نهایی نشده است، در واقع دانش آموزان باید در مدرسه ثبت نام کنند و گاهی باید مشکلات را حل کنند. در این اتوبوس ها به طوری که این اتوبوس ها در طول روز ساعت ها در ریشه توقف می کنند و به بچه ها کار یاد می دهند.

به زودی؛ اعلام دستورالعمل جدید برای تشخیص زودهنگام بازمانده از تحصیل

من باید بگویم؛ رضوان حکین زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل جدید برای تشخیص زودهنگام ترک تحصیل وی خاطرنشان کرد و گفت: دستورالعمل دیگری برای شناسایی زودهنگام بازمانده از تحصیل در بین پایه ها تهیه شده است که به زودی اعلام خواهیم کرد و امسال با مدیریت مدیران مدارس امیدواریم بازمانده های تحصیلی شناسایی و مجددا ثبت نام کنند. تحصیلات. .


همچنین بخوانید:


تمام مدارس پایتخت معلم دارند


بیش از 60 مرکز آموزشی در دو شیفت در پایتخت فعالیت می کنند

لباس فرم مدرسه امسال اجباری نیست

آموزش و پرورش در تلاش است تا هزینه خدمات مدارس را کاهش دهد