اداره کل تبلیغات اسلامی و بسیج محلات و مساجد تفاهم نامه امضا کردندساعت: 23:32
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۸/۲۸
کد خبر: 1912238

مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل تبلیغات اسلامی و فرماندهی بسیج محلات و مساجد استان بوشهر با موضوع «همکاری برای تبیین اندیشه رهبر معظم انقلاب در پایگاه های مقاومت بسیج» برگزار شد. محلات». اسلامی”.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با تشکر از گزارش؛ با حضور امام صادق (علیه السلام) جانشین رئیس بسیج مساجد و محلات «هنجه شکیانی» و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر «حجت الاسلام محمودرضا طاهری» تفاهم نامه فرهنگی-تبلیغی با عنوان «همکاری در تبیین اندیشه» صورت گرفت. رهبر معظم انقلاب در شهرک های مقاومت بسیج محلات” تفاهم نامه ای در این خصوص امضا شد. به امضای طرفین رسیده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: هدف از اجرای این تفاهم نامه ایجاد بستر برای بسیجیان شهرستان بوشهر در پنج حوزه خانواده، جوانان، فضای مجازی، مسجد طرز و هیئت و برگزاری جلسات مذهبی و انقلابی با آنان است. . نظام فکری مقام معظم رهبری.
حجت الاسلام محمدرضا طاهری با اشاره به اینکه بیش از 9 ماه از اجرای «طرح ملی رویکرد ولایت» در بوشهر می گذرد، خاطرنشان کرد: این اثر بر اساس یک الگوی فکری منحصر به فرد و یکی از تاثیرگذارترین هاست. تحقیقات در زمینه تفکر مقام معظم رهبری و در نهایت آن یک نظام جامع فکری مقام معظم رهبری «مد ژاله العلی» منجر به تولید می شود که مورد استفاده همه دستگاه ها قرار می گیرد.
وی ادامه داد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در این تفاهم نامه مبلغان آشنا به منویات مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» را که بتوانند در دوره نمره مطلوبی کسب کرده و در امتحان نهایی شرکت کنند، تایید و معرفی کرد.
تفاهم نامه در پنج ماده تنظیم و انعقاد آن در 7 آبان 1401 با حضور حجت الاسلام محمدعلی علیپور مسئول طرح رویکرد استان بوشهر در سالن کنفرانس برگزار شد. اداره کل تبلیغات اسلامی استان.

انتهای پیام/