احساس خستگی و تنبلی – سپس سم زدایی برای سلامتی

شما تصمیم گرفته اید که برای پاک کردن مواد زائد از بدن خود به برنامه سم زدایی بروید. برخی از افراد دوست دارند سم زدایی را هر 3 ماه یکبار انجام دهند، بسیاری از افراد بیشتر اوقات سم زدایی می کنند، این هر کاری است که شما احساس راحتی می کنید. با توجه به غذاهای ناسالم، فرآوری شده و فست فودهای زیادی که مصرف می کنیم، از جمله برنامه سم زدایی گاه به گاه برای یک دوره کوتاه، واقعاً بدن شما را انرژی می دهد و شاداب می کند. ممکن است تصمیم بگیرید که از یک برنامه سم زدایی خاص پیروی کنید، اما اگر اینطور نیست، ممکن است فقط غذاهای خاصی مانند گوشت و لبنیات را از رژیم غذایی خود حذف کنید و غذاهای دیگری مانند میوه، سبزیجات، آجیل، دانه ها و آب میوه های تازه را جایگزین کنید.

میوه ها و سبزیجات برای هر برنامه سم زدایی ضروری هستند، اما این نگرانی وجود دارد که اگر یک سم زدایی کوتاه انجام دهید ممکن است برخی از مواد مغذی حیاتی را از دست بدهید و در نهایت بیشتر به خودتان آسیب بزنید تا مفید. با این حال، جای نگرانی نیست زیرا همه میوه ها و سبزیجات حاوی کلسیم و اسیدهای آمینه (ساختمان ها به پروتئین) در نسبت مناسب برای بدن انسان هستند. همچنین می توانید برای دریافت پروتئین بیشتر آجیل را در رژیم خود بگنجانید زیرا آجیل هایی مانند بادام حاوی مقدار زیادی پروتئین همراه با مقدار زیادی کلسیم هستند.

ایده خوب دیگر این است که یک مکمل غذایی فوق العاده را در برنامه سم زدایی خود بگنجانید. چند نمونه از این مکمل ها علف گندم و اسپیرولینا هستند. اگر آبمیوه تازه استخراج شده را در سم زدایی خود بگنجانید (همیشه ایده خوبی است) آب میوه ها و سبزیجات تازه به سادگی خوشمزه، مغذی و سوخت مایع خالص برای بدن هستند، مقداری اسپیرولینا را که یکی از بالاترین پروتئین های طبیعی روی زمین است، مخلوط کنید. اسیدهای آمینه ضروری مورد نیاز برای سلامتی مطلوب

اگر نگران این هستید که ممکن است مقدار کافی فیبر را در برنامه خود دریافت نکنید، پوسته پسیلیوم را که یک منبع طبیعی عالی از فیبر رژیمی هستند، اضافه کنید. این کار باعث می شود که چیزها در روده بزرگ شما حرکت کنند!

سم زدایی گاه به گاه مطمئناً برای سلامتی شما مفید خواهد بود. با صرف مدت زمان کوتاهی برای مراقبت از بدن خود، احساس انرژی و سلامت بیشتری خواهید داشت. همچنین به شما کمک می کند تا چند پوند در طول مسیر کم کنید، بنابراین در سطوح مختلف به شما کمک خواهد کرد.