اثرات سوء رابطه جنسی کودکان

بچه ها خیلی سریع بزرگ می شوند. آنها در فضای سمی مصرف گرایی، قرار گرفتن بیش از حد در معرض رسانه ها و بازاریابی تهاجمی رشد می کنند. انقلاب سایبری ارتباطات رایگان و تصاویر بصری غیرقابل مهاری را ارائه می دهد که کودکان را در سنین پایین جنسیت می بخشد و عینیت می بخشد. تصویر بدن و ظاهر به تمرکز اصلی تبدیل می شود. مدتها قبل از اینکه آنها بفهمند که موجودات جنسی چیست، رفتار جنسی درونی شده است.

محققان بریتانیایی ادعا می کنند که پسران و دختران قبل از 8 سالگی به بلوغ می رسند. یافته های آنها نشان داد که از هر 6 دختر، 1 دختر قبل از رسیدن به 8 سالگی قاعدگی می کند. پسرها نیز در سنین 12 تا 13 سالگی به بلوغ می رسند.

بلوغ زودرس خطرات خود را دارد. عجله در هورمون ها در دوران بلوغ می تواند منجر به رابطه جنسی کودکان در سنین پایین شود. بارداری های نوجوانان در حال افزایش است. طنز ماجرا این است که اگرچه آنها از نظر جسمی توانایی دارند، اما از نظر عاطفی نابالغ هستند و برای کنترل عواقب رفتار خود مجهز نیستند. 40 درصد از افراد 13 تا 15 ساله دیگر باکره نیستند.

وب‌سایت‌هایی برای کودکان مانند Missbimbo.com کودکان را از سراسر جهان تشویق می‌کنند تا از Bimboland لذت ببرند. در اینجا تصاویری از دختران با چشمان خمیده به عنوان مد روز نمایش داده می شود. شما می توانید بیمبو خود را بسازید و به یک ستاره مد تبدیل شوید.

Nuts.co.uk یک بازی جذاب دارد که در آن 230 عکس از دختران برهنه را می توان با هر یک از 10000 سینه در یک بازی به نام “بررسی سینه های من” تطبیق داد.

در اوایل ژانویه سال جاری دو اپلیکیشن جدید جراحی پلاستیک به بازار عرضه شد. آنها “جراحی پلاستیک”، “پزشک پلاستیک و مطب بیمارستان پلاستیک برای نسخه های باربی” نامیده می شوند. این دستورالعمل می گوید: “این دختر بدبخت آنقدر اضافه وزن دارد که هیچ رژیم غذایی نمی تواند به او کمک کند. در کلینیک ما او می تواند یک عمل جراحی به نام لیپوساکشن را انجام دهد که او را لاغر و زیبا می کند. ما باید برش های کوچکی در نواحی مشکل ایجاد کنیم. چربی اضافی را بمکید. آیا دکتر او را عمل می کنید؟ اگرچه عموم مردم خشم خود را در توییتر نشان می دهند، تعداد بازدیدکنندگان سایت محبوبیت آن را ثبت می کند.

«صورتی‌سازی دخترانه» یا رنگ‌بندی اجناس کودکان راه دیگری برای به تصویر کشیدن دختران به‌عنوان تزیینی، آسان و لذت بخش است.

تصاویر بیش‌جنس‌گرایانه که کودکان در معرض آن قرار می‌گیرند و در دسترس بودن آسان پورن، کودکان را به بزرگسالان کوچک زودرس تبدیل می‌کند. از دست دادن معصومیت خیلی زود اتفاق می افتد. آنها با تصویری منحرف از بدن و تمایلات جنسی انسان بزرگ می شوند. لیندا پاپادوپولوس، یک روانشناس، آن را «هرزه‌سازی جامعه» به دلیل جریان اصلی صنعت سکس می‌نامد.

جو سهل‌آمیز خانواده دلیل دیگری است که باعث می‌شود کودکان زودرس جنسی شوند. والدین باید الگوهای خوبی باشند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند. مادری که دختر کوچک 5 یا 6 ساله خود را برای آرایش صورت، رنگ کردن لب ها، برداشتن ابروها و آرایش مو به سالن زیبایی می کشاند، کودک را تشویق می کند تا باور کند که ظاهر همه چیز مهم است. مادران حتی برای داشتن دخترانی که به بهترین شکل لباس پوشیده و آراسته شده اند با یکدیگر رقابت می کنند. زمانی بود که بچه ها می خواستند پزشک، پرستار یا معلم شوند. امروزه هدف آنها این است که مدل های مد یا ستاره های سینما باشند.

فقدان نظارت یک مشکل رو به رشد در زمانی است که والدین هر دو کار می کنند. کسی نیست که بر آنچه در شبکه یا تلویزیون می بینند یا دوستانشان نظارت کند. والدین هیچ کنترلی بر اینکه چه کسی در فیس بوک یا سایر رسانه های اجتماعی ملاقات می کنند و نوع تعاملی که رخ می دهد ندارند. قرار گرفتن در معرض پورنوگرافی بیداد می کند.

والدینی که مشغله‌های زیادی دارند، خود را از روی احساس گناه با زیاده‌روی می‌خرند. پول جیبی زیاد یا حتی استفاده از کارت های اعتباری، راهی برای نازپروردن آنهاست. در حالی که دختران به دنبال لباس‌های مد روز و لوازم جانبی مد هستند، پسرها بازی‌های رایانه‌ای، ویدیوها یا وسایل گران قیمت را خریداری می‌کنند. کودکان تمایلات مصرف گرایانه را جذب می کنند. تاثیر برندها آنقدر زیاد است که می خواهند مانند شخصیت های مورد علاقه خود لباس بپوشند و فقط از برندهایی استفاده کنند که خودشان تبلیغ می کنند. دخترها می‌خواهند مانند مایلی سایرس یا بیانسه بچرخند و بچرخند و پسرها می‌خواهند شروک خان یا برد پیت را بپیچند. “قدرت آزاردهنده” آنها – توانایی تحت تاثیر قرار دادن والدین برای خرید آنچه دوست دارند، افزایش می یابد.

اثرات سوء رابطه جنسی:

1. بی بندوباری. این ممکن است منجر به معاشقه های گاه به گاه، ارسال عکس های سکسی آنلاین، آزمایش های جنسی شود، حتی اگر آنها دانش جنسی ضعیفی داشته باشند.

2. مواد مخدر و الکل بخشی از سبک زندگی آنها می شود و منجر به رفتار غیر مسئولانه و خطرات سلامتی می شود.

3. حاملگی های ناخواسته.

4. ترک تحصیل

5. مشکلات اجتماعی.

6. بی اشتهایی به دلیل تمایل آنها به کاهش وزن.

7. جرایم نوجوانان از جمله تجاوز جنسی توسط پسران بین 7 تا 12 سال.

8. قربانیان پدوفیل ها.

9. اغوا به بازیگری در فیلم های پورنو.

10. اضطراب و افسردگی. بارها خودکشی.

چگونه از فرزندان خود محافظت کنیم:

• محیط خانوادگی باثباتی را فراهم کنید. کودکانی که در چنین خانه‌ای بزرگ می‌شوند، ارزش خود و اعتماد به نفس اجتماعی پیدا می‌کنند. قوانین و رهنمودهای اساسی در مورد رفتار باید وضع شود، به عنوان مثال، چه زمانی یک دختر می تواند لباس بزرگسال و آرایش بپوشد؟ آشنایی در چه سنی مجاز است؟ باید ارتباط باز بین والدین و فرزندان وجود داشته باشد. صحبت کردن با آنها آنها را تشویق می کند تا در مورد مشکلات خود صحبت کنند. والدین همچنین مسئولیت نظارت بر استفاده کودکان از رایانه، پد، تلفن و سرکوب فعالیت های مشکوک را دارند.

• آموزش جنسی توسط معلمان و والدین. بچه ها کنجکاو هستند. معلمان باید برای برقراری ارتباط در مورد موضوع حساس جنسی آموزش ببینند. آنها باید منابع مناسبی برای آموزش تصویر بدن و سلامتی داشته باشند. آموزش جنسی باید از 7 تا 8 سالگی شروع شود. باید به کودکان آموزش داد که به جای بدن زیبا، روی بدن سالم تمرکز کنند. نیاز به رژیم غذایی سالم، عادات بهداشتی، ورزش منظم و فعالیت در فضای باز باید مورد تاکید قرار گیرد. والدین نباید از صحبت با فرزندان در مورد بدنشان خجالت بکشند. آنها باید به سوالات مطرح شده توجه کنند و پاسخ های صادقانه بدهند. هنگامی که کودک یک رویداد آزاردهنده را گزارش می کند، باید آن را بررسی کرد. او باید مطمئن باشد که شما در کنار او در برابر متجاوز بایستید. همچنین باید به کودکان در مورد خطرات مشاهده پورن، ارسال پیامک، افشای اطلاعات شخصی بیش از حد در شبکه یا بارگذاری بیش از حد عکس آموزش داده شود.

• آموزش تشخیص سوء استفاده جنسی به کودکان مهم است. آنها باید بدانند که بین “لمس خوب” و “لمس بد” تمایز قائل شوند و به اندازه کافی جسور باشند که دومی را دفع کنند. هم والدین و هم معلمان باید توضیح دهند که رفتار اشتباه چیست و چگونه از آن اجتناب کنند.

• رسانه ها باید خود تنظیم شوند.

• مسابقات مینی خانم باید غیرقانونی شود. در سپتامبر 2013، فرانسه به منظور جلوگیری از بیشجنس گرایی کودکان، به غیرقانونی مسابقات دختران زیر 16 سال رأی داد. شانتال جوآنو، وزیر اسبق ورزش در دولت نیکلا سارکوزی گفت: “اجازه ندهید دخترانمان باور کنند که تنها ارزش آنها ظاهر است.” اجازه ندهید منافع تجاری بر منافع اجتماعی بیشتر شود. کسانی که این قانون را به رخ می کشند با دو سال زندان و 30000 یورو جریمه مجازات شدند.

• مجازات شدید برای پدوفیل ها و قاچاقچیان کودکان.

• سیاستمداران و صنعت گران نیز باید مسئولیت تبدیل جهان به مکانی امن برای فرزندان خود را به اشتراک بگذارند.

همه کودکان در یادگیری مسئولیت پذیری خود به کمک و تشویق نیاز دارند. احترام به خود، توانایی تشخیص خوب و بد، و تدبیر همان چیزی است که به آنها اعتماد به نفس می دهد تا به عنوان افرادی باثبات در دنیایی که سبک زندگی مضر خودنمایی می کند، رشد کنند.