اتحاد در محور مقاومت رژیم صهیونیستی را به عقب راند/قدرت محور مقاومت به دلیل اتحاد مسلمانان بودساعت: 18:04
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۳
کد خبر: 1889757

شاندیزی گفت: وحدت میان محورهای مقاومت دلیل تشکیل جبهه جهانی علیه رژیم صهیونیستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از توس صبح; حجت الاسلام محمد شاندیزی از فعالان عرصه بین الملل و فلسطین با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در محور مقاومت در جلسه تبیین موضوع فلسطین در نگاه امام خمینی (ره) صبح امروز گفت: : یکی از نکات مهمی که امام خمینی (ره) در مسئله فلسطین بر آن تاکید کردند، محور فلسطین است، وحدت بین مسلمانان.

بابیون مدعی است که سازمان های بین المللی و به اصطلاح حامیان حقوق بشر برای بیش از 70 سال تجاوزات کودک کش هیچ اقدامی برای محکومیت این رژیم غارتگر انجام نداده اند.

شاندیزی افزود: در چند سال گذشته نشانه هایی از این وحدت در بین کشورهای مسلمان دیده شده است، اقتدار محور مقاومت در منطقه آشکار شده و دورانی که اسرائیل عامل تعیین کننده بود در سرزمین های اشغالی سپری شده است.

این فعال مسائل فلسطین، حملات موشکی در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی، اسرائیلی ها را با دقت بیشتری در منطقه وادار کرد و افزود: امروز به برکت مقاومت، اسرائیل در سرزمین های اشغالی محبوس شده است. .

شاندیزی با اشاره به کشتار جمعی و نوزادکشی در این 73 سال حکومت صهیونیستی گفت: فلسطینی ها در این سال ها مقاومت کردند و در سال های مقاومت به روش های نوین مبارزه دست یافتند تا ترس را در دل صهیونیست ها بیاندازند.

وی به پروژه عادی سازی روابط برخی از سران کشورهای اسلامی اشاره و ادامه داد: این پروژه نیز با توجه به درماندگی و انزوای این رژیم در منطقه طراحی شد تا بتوانند به نحوی از این انزوا خارج شوند.

یکی از فعالان مسائل فلسطین بابیان اینکه یکی دیگر از تاکیدات امام خمینی (ره) مبنی بر جهانی شدن مسئله فلسطین و وحدت بین مسلمانان در این زمینه، ابتکار ایجاد روز جهانی قدس است که هر ساله غوغای جهانی را در بین مسلمانان ایجاد می کند، بیان کرد. یک روز

انتهای پیام/