ابزار کاهش وزن شکنجه و بی انگیزگی – ترازو

وقتی در تلاشیم وزن کم کنیم، چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند به راحتی ما را بی انگیزه کند. انگیزه ما می تواند با یک جمله دور ریختن، یک فکر منفی از ولع چیزهایی که به خود می گوییم نباید داشته باشیم، از بین برود.

با این حال یک چیز وجود دارد که تضمین شده است که بیشتر مردم را بی انگیزه می کند، بسیار بیشتر از آنچه که همیشه انگیزه می دهد – ترازوهای وزن. در یک هفته یا حتی یک روز چند بار روی ترازو می پرید؟

اگر ابزار وحشتناک شکنجه را در اختیار داشته باشید – ترازو – وزن معیاری است که انگیزه شما به آن بستگی دارد! استفاده روزانه از آن بیش از هر ابزار دیگری به روان آسیب می رساند. اگر کاهش وزن مورد انتظار شما را به ارمغان نیاورد، اثرات ویرانگر است…

~ آشفتگی عاطفی؛

~ احساس شکست؛

~ تقویت این باور که شما به اندازه کافی خوب نیستید.

~ افزایش ناراحتی و استرس؛

~ معکوس کردن تغذیه سالم برای غذا خوردن راحت.

چقدر دیوانه است؟ ما حتی به خودمان اجازه می‌دهیم که جلسات وزنه‌زنی عمومی را تجربه کنیم تا به خودمان انگیزه کاهش وزن بدهیم. این مراسم هفتگی در باشگاه لاغری محلی فقط به عنوان یک انگیزه برای دوره ای ادامه دارد که کاهش وزن ما انتظارات پیش بینی شده ما را برآورده کند. حتی زمانی که وزن کم کرده ایم اغلب احساس بی انگیزگی می کنیم. وقتی این کاهش 1 پوند کمتر از 2 پوند یا بیشتر مورد انتظار باشد، حتی مشاور کاهش وزن می تواند به ما بگوید که باید بیشتر تلاش کنیم!

آیا زمان شروع نرسیده است…

ü سنجش زندگی با شادی و نه وزن.

ü اندازه گیری اندازه با اینچ نه پوند.

ü اندازه گیری سلامت با انرژی و تناسب اندام نه BMI.

ü خوردن برای عشق به خود نه برای راحتی؟

چگونه بر زندگی خود با استفاده از مقیاس شادی حکومت کنیم؟ ما مطمئناً از تجربیات زندگی که ما را خوشحال می کند تغذیه می کنیم. ما هر روز به دنبال چیزهای بیشتری می گردیم تا ما را سرشار از شادی کند. ما افرادی را در زندگی خود جستجو می‌کردیم که باعث شادی ما شدند. ما خیلی بیشتر از زندگی خود قدردانی می کنیم و آنها را به طور کامل زندگی می کنیم.

تمرکز روی وزن و غذا از بین خواهد رفت. نکته قابل توجه این است که شما همچنان می توانید با این تغییر تمرکز وزن کم کنید. چگونه؟ خوب، واقعیت این است که وقتی شادتر هستید انگیزه شما بالا می ماند و نیازی به غذا خوردن نیست.

بنابراین، واقعاً می‌توانید وزنی را که برای داشتن آن به دنیا آمده‌اید، بدون ابزار شکنجه پیدا کنید – ترازو!