ابزارهای کاهش وزن – سیستم فعال کننده شبکه و دید جدید شما

هنگام کاهش وزن نیازی به تحمل درد و رنج ندارید. احساس می‌کنم باید آن جمله را تکرار کنم تا کمک کنم تا اندکی فرو برود. شما واقعاً برای کاهش وزن نیازی به تحمل درد یا رنج ندارید. واقعیت این است که اگر فقط کمی در تفکر ذهنی خود تعدیل کنید، می توانید وزن خود را کاهش دهید و کیفیت زندگی خود را با سهولت نسبی بهبود بخشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به قدرت فعال کننده رتیکولار پی ببرید – چیزی که همه ما در مغز خود داریم. و من پیشنهاداتی را برای اصلاح رویکرد ذهنی شما نسبت به کاهش وزن به اشتراک خواهم گذاشت.

سیستم فعال کننده شبکه (RAS) مانند یک پلیس راهنمایی و رانندگی در سر شماست. ذهن شما (با کمک تمام حواس شما) توانایی پردازش صدها هزار بیت اطلاعات را در ثانیه دارد – این بهترین کامپیوتری است که تا کنون طراحی شده است. و RAS پلیس راهنمایی و رانندگی است.

برای مثال، فرض کنید در یک مهمانی پر سر و صدا هستید، ده‌ها مکالمه در جریان است و به سختی می‌توانید صدای افرادی که در کنار شما ایستاده‌اند را بشنوید. اما پس از آن، از ناکجاآباد – بوم – می شنوید که نام خودتان گفته می شود و بلافاصله در تمام طول اتاق با آن مکالمه خاص هماهنگ می شوید. آنها قبلاً به این “سندرم مهمانی کوکتل” می گفتند. به این دلیل است که شما هوشیار، آگاه ذهن به ضمیر ناخودآگاه شما گفته است که شما برای شما مهم هستید – بنابراین RAS شما همیشه برای شما در حالت آماده باش است – چیزهایی مانند نام شما.

در اینجا یک مثال دیگر وجود دارد: شما یک ماشین جدید می خرید. اکنون شما شروع به دیدن همان مدل در هر گوشه خیابان می کنید اما قبلاً به تعداد زیادی از آنها توجه نکرده اید. زیرا اکنون که شما آن ماشین خاص را دارید، ضمیر خودآگاه شما به ضمیر ناخودآگاه شما گفته است که ماشین جدید شما برای شما مهم است. آیا متوجه نحوه کار این هستید؟

می بینید، هر واقعیتی که تصمیم بگیرید آگاهانه برای در آغوش گرفتن، ضمیر ناخودآگاه شما خدمتگزار آن می شود. همین امر در مورد کاهش وزن نیز صادق است.

اگر دیدی قوی از خود به عنوان لاغر و سالم داشته باشید، RAS به جهان اجازه می‌دهد تا به این شیوه به روی شما باز شود. واقعا خواهد شد. شاید از راه هایی مانند این که اکنون متوجه می شوید، به روی شما باز شود:

  • گزینه های سالم تر برای غذا خوردن
  • که میوه ها و سبزیجات در فروشگاه مواد غذایی جذاب تر هستند
  • گزینه های بیشتر فعالیت مانند یک مسیر پیاده روی یا یک مرکز تناسب اندام که هرگز متوجه نبودید
  • دوستان جدیدی که فعال و کمتر چاق هستند یا بیشتر از نحوه مراقبت از خود آگاه هستند

یا شاید متوجه شوید که عادات یا دوستان فعلی شما در واقع گزینه های بسیار ضعیفی برای تطبیق با تصویر جدید شما هستند – سبک زندگی جدید انتخاب شده و سلامت و تندرستی شما.

شما همان طور که هستید زیبا هستید. تو فرزند پادشاه هستی و برای بزرگی مقدر شده ای. اما شما همچنین می دانید که اکنون زمان شروع تغییرات است. دیگر چرا به این مقاله برخورد کرده اید؟ می بینید، چون شما آماده تغییر هستید، RAS شما را برای دیدن این مقاله باز کرد – در غیر این صورت در معرض دید شما قرار می گرفت تا هرگز آن را کشف نکنید.

می خواهید چیز دیگری بدانید؟ آیا می دانید که می توانید گرسنگی را در آغوش بگیرید؟ یک ترفند ذهنی کوچک دیگر که شما را به سمت کاهش وزن توانمند می کند. آیا گرسنگی مکیده است؟ شاید شایدم نه. بستگی به این دارد که چگونه در مورد آن فکر می کنید. اگر از نظر ذهنی درد گرسنگی را به عنوان وزنی که به معنای واقعی کلمه از بدنتان پایین می‌آید تشخیص می‌دهید، آیا می‌دانید که مشتاقانه منتظر احساس گرسنگی هستید زیرا متوجه می‌شوید که این چیز خوبی است.

اگر می‌خواهید در مورد گرسنگی بیشتر بدانید، درست مانند سیستم فعال‌سازی شبکه‌ای، مقاله ما را در آغوش گرسنگی جستجو کنید.

شما قدرت تغییر زندگی خود را دارید. دیدی قوی از اینکه چه کسی می خواهید بشوید داشته باشید و اجازه دهید چشم انداز شما را قدرتمند کند!