ائتلاف ضد چاقی (OAC) آگاهی از سوگیری وزن و قلدری را در ماه آگاهی در دوران کودکی افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی از چاقی کودکان است و ائتلاف ضد چاقی (OAC) قصد دارد این ماه تعصب و زورگویی در کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی را تشخیص دهد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن از نظر همسالان در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. “تعصب وزن در کودکان و نوجوانان هنوز عنصری مهم برای نسل های جوان ما است. ما می دانیم که قلدری در کودکان می تواند تا بزرگسالی ادامه یابد. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی دشوار باشد بدون این که احساس بدرفتاری یا قضاوت ناعادلانه داشته باشد. زمان آگاهی از این تاثیر منفی و تلاش برای جلوگیری از تعصب وزن است. “

در ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری پول برای جلوگیری از سوگیری و قلدری در کودکان از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت تمرکز می کند. با اهدای OAC امروز در ObesityAction.org/Donate می توانید حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هر مشارکتی می تواند جهان را به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی تبدیل کند.

ائتلاف مبارزه با چاقی (OAC) ، با بیش از 75000 عضو سازمان غیرانتفاعی ملی ، قصد دارد زندگی افراد مبتلا به چاقی را از طریق آموزش ، حمایت و حمایت بهبود بخشد.

###

دیدگاهتان را بنویسید