ائتلاف سعودی ۱۶۴ موارد شومینه‌بس در داخل یمن را نقض کردساعت: 07:45
چاپ شده شده در داخل مورخ: 1401/02/07
شناسه خبر: 1834738

دارایی ها خبری بامداد چهارشنبه گزارش دادند، نیروهای ائتلاف سعودی طی ۲۴ ساعت قبلی ۱۶۴ موارد شومینه‌بس در داخل یمن را نقض کردند.


به گزارش وب {اطلاع رسانی} راهی که در آن دانا؛ ائتلاف سعودی با پروازهای جاسوسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها توپخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید موشکی به مناطقی در داخل استان‌های مأرب، تعز، حجه، صعده، الجوف، ضالع، الحدیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید البیضاء شومینه بس یمن را نقض کردند.


 این در داخل حالی است کدام ممکن است به همین دلیل حدود سه هفته پیش مشاور گروه ملل متحد در داخل امور یمن به همین دلیل برقراری شومینه بس {در این} ملت خبر اطلاعات بود.


پیش تر محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله در داخل توییتی، ائتلاف سعودی را در کنترل فشرده نقض هماهنگی شومینه‌بس {در این} ملت دانسته بود.


محمد عبدالسلام در داخل توییتی نوشته بود: ماه نخست شومینه بس فقط در مورد رو به نوک است با بیرون این کدام ممکن است پیشرفتی در داخل حیاتی‌ترین بندهای این هماهنگی مخصوصاً بازگشایی فرودگاه در سراسر جهان صنعاء صورت گرفته باشد یا نباشد.


عربستان سعودی به همین دلیل {ششم} فروردین ۹۴ در داخل کپک ائتلافی به همین دلیل چند قبلی ملت عربی به همین دلیل جمله امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید با پشتیبانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چراغ بی تجربه آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت رژیم صهیونیستی، حمله ها بزرگ‌ای را علیه یمن – فقیرترین ملت عربی – تحریک کردن کرد.


برخلاف حساب کردن سعودی‌ها، حمله ها قرار است به آنها بروند به دفاع محکم از دوام ملت یمن آمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به همین دلیل هفت 12 ماه پایداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربات دردناک یمنی‌ها به عمق اراضی سعودی‌ها، بویژه قدرت آرامکو، ریاض به ناچار تن به شومینه بس به امید خروج به همین دلیل باتلاق مبارزه یمن داد.


انتهای پیام/