آیا Holosync فقط یک کلاهبرداری دیگر برای خودسازی است؟

صنعت خودسازی و توسعه شخصی هر سال در حال افزایش قدرت (و سود) است. چرا این هست؟ خوب برای پاسخ به این سوال، آن را به صنعت رژیم غذایی تشبیه می کنم که هر سال به روش های مشابهی رشد می کند.

صنعت رژیم غذایی مانند صنعت توسعه شخصی هر ساله از نظر قدرت، مشتریان و سود در حال رشد است. حالا من را بدبین صدا کنید، اما اگر خدمات و محصولات ارائه شده توسط صنعت رژیم غذایی کارآمد باشد، مشتریان آنها باید کمتر شوند و نه بزرگتر شوند (هم از نظر حجم شکم و هم از نظر تعداد).

صنعت کاهش وزن روزانه در حال جمع آوری مبالغ هنگفت پول و مشتریان جدید است، زیرا آنها آنچه را که می گویند ارائه نمی دهند. اگر رژیم‌ها، معجون‌ها و قرص‌های لاغری آن‌طور که تصور می‌شود کار می‌کردند، صنعت کاهش وزن به دلیل کمبود مشتری کوچک می‌شد و می‌مرد!

همین قوانین را می توان برای بهبود خود اعمال کرد! اگر صنعت به وعده‌های خود عمل می‌کرد، هر کسی که از یک محصول بهبود دهنده برای بهبود زندگی خود استفاده می‌کرد، هرگز نیازی به یافتن محصول دیگری نداشت!

راه حل Holosync

بررسی بهبود خود بدون تصادف با برخی تبلیغات در مورد Holosync دشوار است.

Holosync به عنوان وسیله‌ای برای ورود به حالت‌های عمیق مراقبه بدون تلاش سنتی و زمان لازم برای کسب مهارت ایجاد شده است. Holosync کار بیل هریس است که اولین ضبط ها را در دهه 1980 انجام داد. از آن زمان، او نمونه اولیه را بهبود بخشیده و برنامه مدیتیشن را به روز کرده است.

Holosync شامل مجموعه ای از برنامه های صوتی است که از ضربان های دو گوش استفاده می کنند. این ضربات دو گوش به گونه ای در ضبط Holosync تعبیه شده است که باعث ایجاد تغییراتی در امواج مغزی شنونده می شود. اگرچه این برای برخی افراد کمی ترسناک به نظر می رسد، امواج مغزی شما در طول روز به طور طبیعی تغییر حالت می دهند. با این حال، حفظ فرکانس‌های امواج مغزی خاص فراتر از بازه‌های زمانی معمولی مزایایی دارد. با این حال، مهارت مورد نیاز برای انجام این کار تنها از چندین سال تمرین به دست آمده است.

مزایای Holosync

برای درک کامل قدرتی که Holosync ارائه می‌دهد، لازم است به سرعت فرکانس‌های امواج مغزی مختلف و حالات ذهنی و فیزیکی مرتبط با آن‌ها را ترسیم کنیم.

امواج مغزی شما معمولا در محدوده فرکانس بتا زمانی که در هوشیاری عادی بیداری هستید قرار دارند. وقتی خیال‌پردازی می‌کنید، کتاب می‌خوانید، یک فیلم یا برنامه تلویزیونی جذاب تماشا می‌کنید یا کاملاً غرق کاری می‌شوید، امواج مغزی شما معمولاً در محدوده آلفا هستند. خواب امواج مغزی دلتا و تتا را ایجاد می‌کند که در محدوده‌های پایین‌تر هوشیاری قرار می‌گیرند، زمانی که شما اصلاً از چیزهای زیادی آگاه نیستید.

زیبایی ایجاد این محدوده‌های فرکانس به دلخواه با Holosync به این معنی است که می‌توانید خواب را القا کنید، بیداری پرانرژی یا حتی تمرکز ذهنی را افزایش دهید. علاوه بر اینکه می‌توانید حالات ذهنی و بدنی خود را از این طریق کنترل کنید، Holosync (و مدیتیشن) شما را قادر می‌سازد تا برنامه‌های احساسی منفی گذشته را نیز رها کنید. این تنها چیزی است که Holosync را از سایر ضبط‌های ضربات دو گوش و روش‌های بهبود خود متمایز می‌کند!

با حذف الگوهای ذهنی منفی، باورها و احساسات، Holosync به شما این توانایی را می دهد که نحوه نگرش خود به جهان و پاسخ های خودکار خود را به آن تغییر دهید.

Holosync برای رسیدن به هدف

Holosync می تواند به تنهایی برای بهبودهای چشمگیر و تغییر دهنده زندگی استفاده شود. اما وقتی با هر ابزار توسعه شخصی دیگری ترکیب شود، واقعاً خودش را نشان می دهد. می توان از آن نه تنها برای افزایش اثربخشی سایر رویکردها استفاده کرد، بلکه باورهای منفی را که مانع موفقیت آنها می شود، از بین برد.

برای اولین بار به نظر می رسد که صنعت خودسازی در واقع به وعده های خود عمل می کند و محصولی را به ما ارائه می دهد که کار می کند! استفاده از Holosync به تنهایی راهی برای به دست آوردن تمام مزایای حالت های بسیار عمیق مدیتیشن است (چیزی که در اینجا به آن نمی پردازم) اما استفاده از آن به عنوان یک کاتالیزور برای سایر برنامه های بهبود خود، از نظر من آن را ضروری می کند.

تصور کنید که بتوانید در حین گوش دادن به هیپنوتیزم ضبط شده یا خواندن جملات تاکیدی، ایجاد تجسم یا استفاده از هر تکنیک دیگری برای برنامه ریزی ذهن وارد حالت های عمیق آلفا شوید، در حالی که Holosync پیام را به ضمیر ناخودآگاه شما هدایت می کند. سپس فناوری Holosync عمیق‌تر به دلتا وارد می‌شود و به آرامی هر گونه باور منفی را که مانع یا مخالف این برنامه‌ریزی ذهنی جدید است پاک می‌کند. Holosync واقعا قدرتمند است!

برای جمع بندی این پست، از تجربه شخصی می توانم بگویم که Holosync بسیار قدرتمند است و به تمام وعده های خود عمل می کند!

رژیم لاغری سریع