آیا کارخانه یخ لنده به چرخه تولید باز می گردد؟ حذف / موانع محصول + تصاویرساعت: 17:39
تاریخ انتشار: 1401/03/29
کد خبر: 1877114

فرماندار شهرستان لنده با حضور در کارخانه یخ بسته تلاش کرد با رفع موانع تولید این واحد را به چرخه تولید بازگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح زاگرس ؛ مقام معظم رهبری در ابتدای هر سال و سال به منظور تسهیل در عملیات یکساله دستگاه ها و سازمان های مختلف کشور، نقشه راه سال را در قالب سال جاری اعلام می کنند. از یک شعار یک برای همه. دستگاه های مختلفی در سراسر کشور گزارش شده است.

امسال نیز مقام معظم رهبری شعار امسال را «تولید دانش، ایجاد اشتغال» نامگذاری کردند که در آن فعالیت های کشور در حوزه تولید و اشتغال زایی متمرکز شده است.


بنابراین رفع موانع تولید عامل مهم دیگری است که باید مورد توجه سازمان ها و سازمان های مختلف در سطوح خرد و کلان قرار گیرد.

به همین منظور فرماندار شهرستان لنده از کارخانه زمین تعطیل شده موغرمان لنده بازدید کرد تا از آخرین وضعیت این کارخانه دیدن کند.

جلال دانش در این بازدید گفت: مقام معظم رهبری امروز طی تماس تلفنی با معاون عمرانی استاندار و مسئولان ذیربط در بازدید از این کارخانه بر شعار امسال تاکید و بر رفع موانع تولید و تولید تاکید کردند.


وی گفت: فعالیت مجدد این کارخانه نقش مهمی در تامین نیازهای شهرستان داشته است و امیدواریم با حمایت بنیاد علوی و مسئولان منطقه در آینده نزدیک این کارخانه را مجددا فعال کنیم.

فرماندار شهرستان لنده همچنین از دره فصلی مجاور مدرسه شبانه روزی پسرانه لنده بازدید و از اداره آب و شهرداری خواست تا در اسرع وقت از تعرض به حریم و بستر دره فصلی جلوگیری کنند.

جهاد کشاورزی فرماندار لنده همچنین از آخرین وضعیت اراضی واگذار شده به کارکنان و منابع طبیعی دارای مشکل عرض و خیابان بازدید کرد.پایان پیام/