آیا همیشه با رژیم سم زدایی وزن کم می کنید؟

مردم اغلب می پرسند، “آیا همیشه با رژیم سم زدایی وزن کم می کنید؟” اگر موثر باشد، آیا حتی بی خطر است؟

رژیم سم زدایی بر پاکسازی بدن و خلاص شدن از شر سموم یا سمومی که در طول زمان در بسیاری از بافت ها انباشته شده اند، تمرکز دارد. گفته شده است که مهم نیست چقدر سالم هستید یا سعی می کنید که باشید، سموم همیشه راهی به سیستم شما پیدا می کنند و در اندام های مختلف بدن مانند روده بزرگ، کبد، کلیه ها، ریه ها و پوست تجمع می یابند.

همچنین اعتقاد بر این است که بیشتر اوقات بدن نمی تواند 100٪ از مقدار سموم مصرف شده خلاص شود. شاید به دلیل استرس زندگی روزمره، رژیم غذایی مدرن، آلودگی محیطی یا کم آبی مزمن باشد. این تجمع می تواند باعث شروع بسیاری از مشکلات سلامتی مانند مشکلات وزن، خستگی مزمن، آکنه، سندرم روده تحریک پذیر شدید، سردرد، حالت تهوع و حتی بیماری های مزمن شود که در برخی مواقع به هیچ درمان معمولی پاسخ نمی دهند.

بسیاری از متخصصان سلامت طبیعی معتقدند که بدن ما باید سم زدایی و پاکسازی شود تا از شر تمام سموم برای مدت زمان مشخصی خلاص شود تا به بدنمان فرصت بدهیم تا عقب مانده را جبران کند. برای سم زدایی سریع تر، متخصصان توصیه می کنند حمام های گیاهی و برنامه سم زدایی را انجام دهید.

پس از سم زدایی، موتور بدن دوباره احیا می شود و با خوابی آرام، رنگ پوست شفاف، بهبود سیستم ایمنی، سردرد کمتر، حرکات روده سالم، از بین رفتن بوی نامطبوع بدن و درد و درد کمتر بهره مند می شود. بسیاری نیز گزارش کرده اند که در این روند وزن خود را کاهش داده اند.

سوال این است که آیا اثرات آن برای همه یکسان است؟ آیا همیشه با رژیم سم زدایی وزن کم می کنید؟ مردم ممکن است واکنش متفاوتی نشان دهند، اما باید به خاطر داشت که سموم مواردی هستند که باعث می‌شوند شما برای شروع رژیم سم‌زدایی داشته باشید و این سموم مقداری وزن را در بدن حمل می‌کنند. بنابراین خلاص شدن از شر این سموم از طریق برنامه سم زدایی به طور طبیعی باعث کاهش وزن نیز می شود.

علاوه بر این، یک رژیم سم‌زدایی که شامل غذاهای غنی از فیبر، سبزیجات و آب است، منجر به بهبود متابولیسم می‌شود و این باید توضیح دهد که چرا می‌توانید هنگام برنامه سم‌زدایی وزن کم کنید.

با این حال، هنگام رفتن به رژیم سم زدایی برای کاهش وزن، باید محتاط بود. شما نمی خواهید وزن زیادی کم کنید زیرا ممکن است بدون اینکه متوجه شوید مواد مغذی زیادی را از دست بدهید. همیشه بهترین کار این است که در مورد این موضوع با پزشک خود مشورت کنید، بیشتر اگر قبلاً مشکلات پزشکی دارید. پزشک شما ممکن است رژیم غذایی شما را طوری تنظیم کند که بتوانید از شر سموم خلاص شوید، وزن خود را کاهش دهید، بدون اینکه به سلامتی آسیبی وارد شود.

اگر در مورد کاهش وزن جدی هستید، رفتن به یک رژیم سم زدایی ارزش توجه دارد. با این حال، همراه با رژیم غذایی، به تعیین هدف برای خود کمک می کند و مطمئن شوید که از حمایت دیگران به ویژه عزیزانتان برخوردار هستید. یک ژورنال ساده برای ثبت پیشرفت خود داشته باشید.

بنابراین اگر از من بپرسند که آیا همیشه با رژیم سم زدایی وزن کم می کنید، پاسخ صادقانه من بله خواهد بود.