آیا می توانید با دیدن فعالیت های ورزشی وزن کم کنید – من این کار را کردم

به ما گفته می‌شود که مدیتیشن برای ذهن شما خوب است و برای ایجاد خاطرات و آرامش، جمع‌بندی مجدد و اجازه دادن به بدنمان برای استراحت به خواب نیاز داریم. خوب، اما اگر به شما بگویم که می توانید در خواب هم وزن کم کنید، چه؟ من مطمئنم که شما قبلاً به این فکر فکر کرده اید، اما اجازه دهید به یک مکان بالاتر برویم و این گفتگو را به سطح بالاتری ببریم؟

مقاله خوبی برای خواندن وجود دارد که ممکن است مناسب این موضوع و تحقیق فکری باشد با عنوان; “راه حل های VR برای بهبود فیزیوتراپی” نوشته کارلو کامپورزی، مارسلو کالمان و جی جی هان در سال 2013 منتشر شد. چکیده مستقیم و ساده است.

ما راه‌حل‌های جدیدی را مبتنی بر فناوری‌های واقعیت مجازی برای بهبود ارائه فیزیوتراپی و توانبخشی ارائه می‌کنیم. سه جنبه اصلی مورد بررسی قرار می‌گیرد: 1) توانایی به درمانگرها برای ایجاد تمرینات و برنامه‌های درمانی جدید به طور مستقیم با نمایش مستقیم، 2) ارائه خودکار درمانی. و نظارت با استفاده از یک مربی مجازی مستقل که می تواند حرکات انجام شده توسط بیمار را نظارت و ارزیابی کمی کند، و 3) جلسات درمان از راه دور مشترک شبکه ای از طریق برنامه های کاربردی متصل که حرکات درمانگر و بیمار را نمایش می دهد.

خوب، بنابراین، فیزیوتراپی VR اساساً ذهن شما را فریب می دهد تا خودش را بهبود بخشد، ماهیچه های خود را متقاعد می کند که آنچه را که قصد دارید انجام می دهید و ذهن شما به درستی به بقیه بدن شما متصل است و همه چیز خوب است، حتی می توانید آن را ببینید. بنابراین، بدن شما این ارتباطات را قوی‌تر می‌کند، بیوسیستم خود را دوباره آموزش می‌دهید تا دوباره با هم کار کنند، و ویولا، شما کامل هستید – حداقل هدف این است. خوب، چه در مورد خواب. آیا می توانید ذهن خود را فریب دهید تا فکر کند دارید کاری انجام می دهید؟

مطمئناً، تا به حال رویای پرواز داشته اید، همه ما هر از گاهی چنین رویاهایی داشته ایم، رویای دویدن چطور؟ خوب، ما تنها گونه‌ای نیستیم که می‌توانیم این کار را انجام دهیم، گاهی اوقات حرکت پنجه‌های حیوانات خانگی خود را در حالی که خواب هستند تماشا کنید، آنها به احتمال زیاد در مورد کاری که همیشه انجام می‌دهند، دویدن، رویا می‌بینند. حدس بزن چی شده؟ آنها احتمالاً در حال سوزاندن چربی هستند، متابولیسم بالایی دارند و ارتباطات مغز خود را با تمام آن عضلات تقویت می کنند، شاید حتی حافظه عضلانی را تشکیل دهند.

شما می توانید همین کار را انجام دهید، فقط با شروع به خواب رفتن در ذهن خود به دویدن بروید، همانطور که از رویای شفاف به خواب می روید به دویدن در یک مکان خاص، شاید در اطراف محله خود فکر کنید. این به شما کمک می کند سلول های چربی را بسوزانید. چگونه من می دانم؟ ساده است، من این کار را انجام دادم و در این روند وزن کم کردم. لطفا همه اینها را در نظر بگیرید و روی آن فکر کنید.