آیا می توانم شیک Medifast را به صورت عمده بخرم؟ من به شما خواهم گفت

اگرچه رژیم غذایی مدیفاست بیش از 70 انتخاب غذایی را امکان پذیر می کند، محصولاتی که اغلب از من در مورد آنها سوال می شود شیک ها هستند. اخیراً از من پرسیده شد که برای صرفه جویی در هزینه می توانید این محصولات را به صورت عمده یا به عنوان بخشی از یک بسته بزرگ خریداری کنید. در مقاله بعدی به این سوال خواهم پرداخت.

تعداد شیک های Medifast که می توانید به طور همزمان بخرید بستگی به نوع آن دارد که می خواهید بخرید: در واقع می توانید شیک های یک ماهه را به عنوان بخشی از یک بسته غذایی خریداری کنید. اما، برای بحث، در حال حاضر، من قصد دارم فقط درباره خرید شیک (بدون سایر غذاها) بحث کنم. بهداشت، سلامت قلب زنان و دیابت) در جعبه های 7 تایی موجود است. قیمت این جعبه ها 15.50 تا 15.75 دلار است. این باعث می شود هزینه هر تکان به حدود 2.25 دلار برسد.

اکنون، همه انواعی که ذکر کردم، از آن دسته هستند که باید خودتان آنها را با هم مخلوط کنید. اینکه کدام یک از این موارد را انتخاب می کنید بستگی به اهداف شما دارد و اینکه آیا شما هر گونه مشکل سلامتی دارید که به طور خاص می خواهید به آن بپردازید. (به عنوان مثال، اگر مشکلات قلبی دارید، ممکن است بخواهید سلامت قلب را انتخاب کنید.) با این حال، اکثر رژیم گیرندگان 55 را انتخاب می کنند، زیرا این تنوعی است که اغلب در بسته ها یافت می شود. اما، اگر راه دیگری را انتخاب کنید، محصولاتی وجود دارند که شرایط زیادی را پوشش می دهند.

یک محصول وجود دارد که به جای جعبه، توسط کیس فروخته می شود. این شیک آماده نوشیدن است (که لازم نیست آن ها را با هم مخلوط کنید.) این شیک ها در یک کیس 24 عددی عرضه می شوند و قیمت آن 64.95 دلار است و برای این راحتی کمی گران تر می شود – حدود 2.70 دلار برای هر شیک.

دریافت شیک های Medifast به صورت انبوه به عنوان بخشی از یک بسته: من متوجه شدم که افرادی هستند که فقط یک یا دو وعده غذایی در روز را با یک یا دو شیک جایگزین می کنند. من از افرادی شنیده ام که نتایج خوبی با این کار داشته اند. اما، ممکن است ندانید که علاوه بر غذاهای مایع، گزینه‌های غذایی دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید آنها را امتحان کنید (که گران‌تر هم نیستند.) تخم‌مرغ، سوپ، فلفل قرمز، خورش، بارها، پودینگ، چیپس و غیره وجود دارد. و اگر قرار بود به طور تمام وقت این رژیم را همانطور که در نظر گرفته شده بود ادامه دهید، باید پنج وعده از این وعده های غذایی رژیمی را در روز بخورید و سپس یک غذای سالم بزرگتر را که خودتان طبخ کنید، درست کنید یا بخرید.

بنابراین، اگر اینها را به صورت جداگانه خریداری کنید، به سرعت از جعبه یا مواردی که بیش از چند مورد در روز مصرف می کنید، عبور خواهید کرد. با یکی از بسته ها می توانید مقدار بیشتری از شیک ها و غذاها را دریافت کنید. به عنوان مثال، با بسته بندی پایه زنانه، 49 شیک، 43 بار، 14 بلغور جو دوسر، 7 تخم مرغ، 7 پودینگ و 7 کاپوچینو دریافت می کنید. این غذا به ارزش یک ماه 299 دلار است و شما 143 وعده غذایی دریافت می کنید نه تنها 7 یا 24 وعده در هر جعبه یا جعبه. به علاوه، این تنوع کمی بیشتر به شما می‌دهد، زیرا تکیه کامل به یک غذا ممکن است بعد از مدتی کهنه شود.