آیا مطمئن هستید که مکمل های کاهش وزن به کاهش وزن شما کمک می کنند؟

تعداد افرادی که با چاقی مبارزه می کنند در آمریکا به طور پیوسته در حال افزایش است. بیش از 30 درصد از کل بزرگسالان در ایالات متحده چاق هستند. افراد زیادی وجود دارند که به دنبال راه حلی برای کاهش وزن هستند، به همین دلیل است که بسیاری از آنها به مکمل‌های کاهش وزن مختلف روی می‌آورند تا به آنها کمک کند تا وزن اضافه‌ای را که حمل می‌کنند کاهش دهند. مصرف مکمل کاهش وزن برای برخی از افراد، به خصوص کسانی که خطرات سلامتی معمولاً با چاقی دارند، ایده خوبی است. با این حال، درک این نکته مهم است که قرص های مکمل یک درمان معجزه آسا نیستند. مصرف یک قرص لاغری به تنهایی مشکل چاقی را حل نمی کند.

مکمل های غذایی موجود برای کاهش وزن

از آنجایی که مکمل‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند به کاهش وزن کمک کنند، مهم است که بدانید به دنبال چه چیزی باشید. مکمل های غذایی برای مردان، زنان، جوانان، سالمندان و بسیاری از انواع دیگر برای بهبود سلامت و کیفیت زندگی وجود دارد. بیش از 50 مکمل غذایی در دسته کاهش وزن موجود است. ترکیبات محبوب در داروهای کاهش وزن شامل کافئین، جینسینگ، سرکه سیب، اسید هیدروکسی سیتریک و کروم است. از آنجایی که در یک مکمل غذایی تنوع زیادی از مواد تشکیل دهنده وجود دارد، همیشه چیزی برای همه وجود دارد.

داروهای کاهش وزن به چند دسته تقسیم می شوند. هر دسته روش خاص خود را برای از بین بردن چربی دارد. اینها برخی از دسته بندی های مکمل احتمالی هستند که ممکن است هنگام جستجوی مکمل کاهش وزن با آنها برخورد کرده باشید.

– تعدیل متابولیسم کربوهیدرات — کروم و جینسینگ جزو این گروه از مکمل های کاهش وزن هستند. این مواد به تعدیل متابولیسم کربوهیدرات و درمان کمبود کروم کمک می کنند.

– افزایش اکسیداسیون چربی یا کاهش سنتز چربی – مواد تشکیل دهنده مکمل ها که در واقع به اکسیداسیون چربی یا کاهش سنتز چربی در بدن به بدن کمک می کنند. این مواد شامل چای سبز، اسید هیدروکسی سیتریک، شیرین بیان، پیروکات و ویتامین B5 است.

– افزایش مصرف انرژی – برخی از مکمل های کاهش وزن با افزایش مصرف انرژی بدن عمل می کنند. این اضافات عبارتند از گل خطمی روستایی، گوارانا، افدرا، کافئین، یربا میت و پرتقال تلخ.

انتخاب مکمل های کاهش وزن مناسب برای کمک به شما در سفر کاهش وزن

با تعداد زیادی از قرص های لاغری موجود، تصمیم گیری برای اینکه کدام یک برای شما بهترین است، دشوار است. فرقی نمی کند مرد باشید یا زن. چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بهترین مکمل را برای خود انتخاب کنید. اگر به دنبال بهترین هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند بهترین را برای خود پیدا کنید.

نکته شماره 1 –– جستجوی تحقیقات علمی اگر به دنبال یک داروی کاهش وزن عالی هستید، باید به یاد داشته باشید که قبل از خرید آن، تحقیقات علمی انجام شده در مورد این دارو را انجام دهید. قبل از مصرف دارو، علم پشت آن را بررسی کنید. هیچ تحقیقی در پشت برخی مکمل ها وجود ندارد. اینها می توانند در دراز مدت برای بدن شما مضر باشند. اگر این دارو واقعاً برای کاهش وزن شما مفید است، علم باید از آن حمایت کند.

نکته شماره 2 –– خرید برندهای معتبر خرید برندهای معتبر تنها زمانی مهم است که به دنبال بهترین قرص لاغری برای کاهش وزن هستید. از خرید برندهایی که هرگز نام آنها را نشنیده اید، خودداری کنید. تا زمانی که مطمئن شوید نام دارو را شنیده اید و دیگران موفقیت خود را با آن دارو ثابت کرده اند، شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت. همچنین، حتماً درباره بررسی‌ها و مقایسه‌های محصول با سایر محصولات تحقیق کنید تا ببینید سایر کاربران در مورد این مکمل کاهش وزن خاص چه آموخته‌اند.

نکته شماره 3 –– اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس در دسترس است. برچسب را بررسی کنید تا مطمئن شوید اطلاعات تماس سازنده گنجانده شده است. اگر در صورت داشتن هر گونه مشکلی با داروی کاهش وزن، راهی برای تماس با شرکت وجود ندارد، باید از مصرف مکمل غذایی خودداری کنید.

نکته شماره 4 –– برچسب را بخوانید. قبل از خرید، وقت بگذارید و برچسب روی جعبه را که داروی کاهش وزن همراه آن است بخوانید. باید بتوانید بفهمید که چه موادی در دارو وجود دارد و دوز آن چقدر است. باید اطمینان حاصل کنید که مکمل غذایی از بهترین مواد تشکیل دهنده با کیفیت استفاده می کند و هیچ یک از ترکیبات از طریق واکنش های آلرژیک یا از طریق تداخلات دارویی یا به هر طریق دیگری به شما آسیب نمی رساند. اگر لیستی از مواد تشکیل دهنده را پیدا نکردید، باید از مصرف دارو اجتناب کنید. اگر مکملی پیدا کردید که حاوی مواد مفید برای کاهش وزن نیست، باید از آن نیز اجتناب کنید.

چند مکمل عالی برای کاهش وزن وجود دارد که می تواند به شما در تلاش شما کمک کند. شما باید مطمئن شوید که از مکمل مناسبی که با مواد با کیفیت ساخته شده است استفاده می کنید. درک آنچه در دسترس است و نحوه انتخاب مکمل مناسب به شما کمک می کند یک رژیم کاهش وزن سالم پیدا کنید که به کاهش وزن و داشتن زندگی طولانی تر و سالم تر کمک می کند.