آیا لیزر لیپوساکشن خطراتی دارد؟

باور تبلیغات تبلیغاتی که باعث می شود باور کنید که لیپوساکشن لیزری کاملاً بدون درد، بدون خطر و بی خطر است و در مدت زمان بسیار کوتاهی تمام خواهد شد، بسیار آسان است. با این حال، اگر کمی عمیق‌تر به این موضوع بپردازید، به زودی متوجه خواهید شد که بسیاری از این ادعاها کاملاً درست نیستند، به همین دلیل است که قبل از ادامه کار باید از خطرات احتمالی لیزر لیپوساکشن آگاه شوید.

اگر فکر می‌کنید که لیزر لیپوساکشن به معنای بی‌حسی موضعی، از دست دادن چربی، سفت کردن پوست و ادامه زندگی‌تان به گونه‌ای است که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است، باید دوباره فکر کنید. البته اکثر مردم آن را بسیار آسان می دانند و این نوع تفکر به برخی از پزشکان اجازه داده است که خدمات (اغلب آموزش ندیده) خود را به افرادی که به دنبال راه حلی سریع برای مشکلات مربوط به چربی خود هستند ارائه دهند. این در واقع یکی از بزرگترین خطرات لیزر لیپوساکشن است که باید از آن آگاه باشید و سپس باید اطمینان حاصل کنید که در چنین تله‌هایی نیفتید.

در واقع، این واقعیت را نمی توان انکار کرد که کاملاً ضروری است که حتماً باید گزینه های خود را بررسی کنید و قبل از انتخاب لیپوساکشن در مورد تمام خطرات مختلف اطلاعات کسب کنید. اولین نکته از بسیاری از چیزهایی که باید در مورد لیزر بیاموزید این است که ممکن است در نهایت دچار سوختگی پوست شوید که ممکن است به دلیل گرمای لیزر رخ دهد. با این حال، این یک خطر نسبتا کوچک است و در بیشتر موارد می توان از آن اجتناب کرد، به شرطی که این روش به طور ماهرانه انجام شود.

دومین موردی که باید در نظر بگیرید این است که باید در مورد آن بیاموزید که از ریزش پوست رنج می برید که ممکن است رخ دهد زیرا استفاده بیش از حد تهاجمی از لیزر در نزدیکی سطح پوست شما می تواند باعث سوختگی شود و همچنین می تواند منجر به آسیب و همچنین از دست دادن شود. از پوست پوشاننده با این حال، اگر از روش‌های مناسب لیپوساکشن لیزری استفاده شود، می‌توان از این خطر نیز جلوگیری کرد.

سایر مشکلات احتمالی شامل خونریزی، عفونت، و خطرات ناشی از استفاده از داروهای بیهوشی و تغییر شکل ظاهری و همچنین ایجاد شلی پوست است. با این حال، بدترین خطر این است که لیپوساکشن لیزری خود را به دکتری بسپارید که به درستی در کاربرد این تکنیک آموزش ندیده باشد.

دستیابی به کاهش وزن سریع چیزی است که می تواند افراد را برای امتحان جراحی لیپوساکشن با لیزر تشویق کند. چنین جراحی هایی در واقع آخرین راه حل های جراحی حذف چربی را نشان می دهند و از آنجایی که استفاده از لیزر مزایای زیادی دارد، مطمئناً ایده بدی نیست پس از همه اینها که شما در واقع به این فکر می کنید که زیر چاقو بروید تا از شر چربی خود خلاص شوید. یک بار برای همیشه بهترین گزینه شماست.

رژیم لاغری سریع