آیا قرص های لاغری هودیا پیشرفت رژیم غذایی دهه است؟

هودیا گوردونی چیست؟

بر خلاف تصور عمومی، کاکتوس نیست Hoodia Gordonii یک گیاه آبدار کوچک با گل بنفش است، این گیاه کوچک را فقط در بیابان های کالاهاری آفریقا می توان یافت. آگاهی از خواص غیرعادی این گیاهان آبدار کوچک برای کنترل و سرکوب اشتها برای صدها سال توسط بومیان آفریقایی در دسر کالاهاری شناخته شده است.

صدها سال است که آفریقایی ها از این گیاه برای کمک به رفع گرسنگی و تشنگی در سفرهای طولانی شکار استفاده می کنند. بیش از 20 گونه مختلف از گیاه هودیا وجود دارد، اما تنها یکی از این گونه ها قادر به سرکوب اشتها است و اعتقاد بر این است که می تواند به مبارزه بی پایان برای کاهش وزن کمک کند. این گونه خاص Hoodia Gordonii نام دارد.

آیا Hoodia Gordonii واقعاً مؤثر است؟

شکی نیست که گیاه هودیا گوردونی توانایی رفع گرسنگی را دارد و برای کسانی که به دنبال درمان لاغری بدون عوارض هستند مفید است. چیزی که مردم واقعاً باید قبل از خرید اولین بطری این داروی معجزه‌آسا که پیدا می‌کنند مطمئن شوند، این است که داروهای هودیا گوردونی ممکن است از نظر قدرت متفاوت باشند، یا ممکن است کلاهبرداری باشند که برای کاهش وزن چند میلیارد دلاری طراحی شده‌اند. صنعت.

قبل از خرید قرص های لاغری هودیا، اطمینان حاصل کنید که شرکتی که از آن خرید می کنید دارای گواهی است که هودیا مورد استفاده در قرص های رژیم غذایی آنها در واقع هودیا گوردونی، از بیابان های آفریقا است. نکته دیگری که مصرف کنندگان باید از آن آگاه باشند، قدرت این آماده سازی است. اگر شرکتی که قرص‌های لاغری هودیا را می‌فروشد، مواد تشکیل‌دهنده آن را در بطری‌های خود فهرست نکرده باشد، یا اطلاعات بسیار کمی در مورد قدرت این دارو در تبلیغات خود داشته باشد، احتمالاً از هودیا درجه پایین یا بسیار کم استفاده می‌کند.

همچنین مهم است که شرکت تامین کننده قرص های لاغری هودیا را بررسی کنید، آیا آنها یک تجارت قانونی هستند؟ و چه مدت است که در اطراف هستند؟ اینها سوالات مهمی هستند که ابتدا باید قبل از خرید قرص لاغری هودیا گوردونی از آنها مطلع شوید.

این عوامل پاسخ به این سؤالات است که آیا هودیا واقعاً کار می کند؟ و به خوبی می تواند پاسخی به این باشد که آیا قرص های لاغری هودیا برای شما مفید هستند یا خیر. اگر در مورد محصولات یک شرکت تردید دارید، یا مطمئن نیستید که آیا هودیا برای شما کار خواهد کرد، چرا شرکت هایی را که آزمایشی رایگان ارائه می دهند پیدا نکنید؟