آیا شیر عضلانی بر اندازه آلت تناسلی تأثیر می گذارد؟

بنابراین، آیا شیر عضلانی بر اندازه آلت تناسلی تأثیر می گذارد؟ هاهاها! من این سوال را خنده دار می دانم، اما از آنجایی که در انجمن های مختلف بسیار پرسیده می شود، باید برای تعدادی از مردان در آنجا نگران کننده باشد.

ابتدا شیر ماهیچه چیست؟ این یک مکمل پروتئین عضله ساز محبوب است که توسط CytoSport، شرکتی که توسط تیم پدر و پسر گرگ و مایک پیکت تأسیس شده است، ایجاد شده است.

مانند بسیاری از نوشیدنی های پروتئینی، عمدتاً از پروتئین آب پنیر، پروتئین موجود در شیر، ساخته می شود. همچنین شامل کازئین است. این دلیلی است که گفته می شود “تکاملی” است.

پروتئین آب پنیر نسبتاً سریع در جریان خون جذب می شود، اما به همان سرعت نیز سوزانده می شود و آن قدر از آب پنیری که فرد بعد از تمرین مصرف می کند، در سنتز پروتئین استفاده نمی شود.

از سوی دیگر، کازئین زمان بیشتری برای جذب نیاز دارد، اما مدت زمان بیشتری در بدن باقی می‌ماند. این دوگانگی داشتن هر دو پروتئین جذب سریع و آهسته رهش فرآیند عضله سازی را بهبود می بخشد زیرا نوعی پروتئین همیشه در دسترس خواهد بود – آب پنیر در چند ساعت اول و کازئین در چند ساعت آینده.

استدلال درست است، اما اینکه آیا این همان چیزی است که در عمل اتفاق می‌افتد، کمتر روشن است. سه مطالعه متفاوتی که من دیده ام، همگی بی نتیجه به نظر می رسند. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که شیر ماهیچه ای حداقل به اندازه هر پروتئین آب پنیر معمولی خوب است.

نام خود را “Muscle Milk” از تاثیری که شیر مادر انسان بر کودک می گذارد، یعنی تغذیه و ایجاد ایمنی، گرفته شده است.

علاوه بر پروتئین، حاوی ترکیباتی مانند آغوز گاوی است که خواص آنابولیک مهمی دارد.

آغوز شیری است که توسط زن انسان 24 تا 48 ساعت پس از تولد تولید می شود. آغوز گاو از گاو است و تصور می شود که حتی بیشتر از این خواص آنابولیک (رشد) دارد.

و اکنون سؤال مهم این است: آیا شیر ماهیچه ای بر اندازه آلت تناسلی تأثیر می گذارد؟

همانطور که قبلاً اشاره کردم این سؤال خنده دار است اما با بررسی دقیق تر ممکن است قابل قبول باشد. از این گذشته، حاوی خواص آنابولیک است که به رشد عضلات کمک می کند. آیا آنها نباید به رشد آلت تناسلی نیز کمک کنند؟

متاسفانه نه. رشد عضلانی حاصل از مصرف شیر ماهیچه ای تنها زمانی اتفاق می افتد که شما درگیر تمرین شدید باشید. تمرین شدید باعث ریزش ریز در بافت های عضلانی شما می شود.

التیام این ریز اشک ها با کمک کالری اضافی پروتئین چیزی است که در واقع باعث رشد می شود.

هیچ ریز پارگی در آلت تناسلی ایجاد نمی شود و بنابراین هیچ افزایشی در اندازه وجود ندارد. همچنین بدانید که آلت تناسلی بیشتر از غضروف و بافت فیبری تشکیل شده است.

حتی اگر به نحوی توانستید آن را تحت تمرینات شدیدی که روی عضلات دو سر و قفسه سینه خود انجام می دهید، قرار دهید، رشد نمی کند.

پس دوباره، اجازه دهید واضح بگویم. شیر ماهیچه ای بر اندازه آلت تناسلی تأثیر نمی گذارد.

این را مفید یافتید؟ با مراجعه به لینک زیر در دوره رایگان عضله سازی ثبت نام کنید