آیا رژیم لاغری سریع Cybergenics کار می کند؟

با تمام هیاهوهای رسانه ای در مورد لاغر بودن، آمریکایی ها راه های مختلفی برای انجام آن پیدا می کنند

بدن “ایده آل” هالیوود. طبق گزارش‌ها، آمریکایی‌ها سالانه ۵۶ میلیارد دلار برای روش‌ها و محصولات کاهش وزن، از جمله قرص‌های لاغری، برنامه‌ها و حتی جراحی هزینه می‌کنند. با این حال، تفاوت زیادی بین کاهش وزن به دلیل اینکه مجبور هستید و کاهش وزن فقط به این دلیل که می خواهید وجود دارد.

محصولات برای کاهش وزن

امروزه بسیاری از قرص ها و برنامه های کاهش وزن در بازار موجود است و همین الان که صحبت می کنیم، روش های جدیدی در حال ظهور است. دانشمندان در مورد هجوم قرص‌های لاغری به بازار ابراز نگرانی کرده‌اند، زیرا اکثر آنها در روش‌های آزمایش دقیق سایر داروها شکست خورده‌اند. بسیاری از قرص های لاغری عوارض جانبی جدی دارند و می توانند منجر به عوارض سلامتی شوند.

از سوی دیگر، برنامه‌های رژیمی که راه‌حل‌های سریع و آسان را برای کاهش وزن نوید می‌دهند، اغلب بی‌اثر هستند. رژیم های مد روز، همانطور که معمولاً به آن ها گفته می شود، برنامه هایی هستند که به شما قول کاهش وزن را تنها در سه روز می دهند. اما در حالی که ممکن است برای مدتی کار کنند، قول راه حل بلندمدت نمی دهند. بیشتر اوقات، افراد پس از توقف رژیم، تمام وزنی را که از دست داده‌اند دوباره به دست می‌آورند.

رژیم لاغری سریع Cybergenics

یک برنامه محبوب کاهش وزن امروزه رژیم غذایی سریع Cybergenics است که به شما کمک می کند وزن خود را کاهش دهید و تنها در 14 روز به بدن دلخواه خود برسید. این رژیم عمدتاً شامل مصرف قرص های لاغری است که توسط Cybergenics برای سرکوب اشتها و کمک به سوزاندن چربی ساخته شده است.

در مورد شرکت

Cybergenics یک شرکت متمرکز بر تغذیه ورزشی است. چندین مکمل غذایی ایجاد کرده است که به بدنسازی و چربی سوزی کمک می کند. همچنین کتاب‌های بدنسازی، کتاب‌های آشپزی سلامت و مجلات تناسب اندام را منتشر کرده است.

روش های رژیم غذایی

رژیم لاغری سریع Cybergenics شامل کیت کاهش وزن سریع 14 روزه است. به گفته این شرکت، این بهترین راه برای کاهش وزن برای یک رویداد یا تعطیلات آینده است.

رژیم سریع Cybergenics به شما کمک می کند تا از طریق تمرینات سخت، یک برنامه غذایی جامد و مصرف مکمل های طبیعی که توسط این شرکت ساخته شده است بسوزانید.

کیت 14 روزه شامل دو فرمول غذایی است که باید در صبح و عصر مصرف شود:

o AM Formula by Quick Trim – متابولیسم شما را افزایش می دهد و کالری و چربی بیشتری می سوزاند. در عین حال، انرژی بیشتری به شما می دهد و گرسنگی و هوس خود را کنترل می کند.

o Quick Trim’s PM Formula – حتی در هنگام خواب نیز کار می کند، چربی می سوزاند و وزن ناخواسته آب را کاهش می دهد.

هر دو فرمول از گیاهان طبیعی ساخته شده اند، بنابراین خطر عوارض جانبی کمتری وجود دارد. فرمولاسیون ها همچنین عاری از افدرا، یک ماده تنظیم شده و بالقوه خطرناک در برخی از محصولات کاهش وزن تضمین شده است. رژیم لاغری سریع Cybergenics همچنین شامل یک منوی رژیمی است که توسط متخصصان تغذیه این شرکت تهیه شده است.

محصولات دیگر

سایر اشکال رژیم لاغری سریع Cybergenics شامل مکمل های گیاهی است که به کاربران وعده کاهش وزن سریع می دهد. مکمل های گیاهی Cybergenics حاوی عصاره چای سبز، کافئین، عصاره پوست پرتقال تلخ، فلفل سیاه، ویتامین C، کروم و اسید آمینه کلات است.

مکمل های گیاهی به بدن در سوزاندن کالری و سرکوب اشتها کمک می کنند، اما فقط برای بزرگسالان در نظر گرفته شده اند.

برخی از خاطرات

قبل از هر گونه برنامه غذایی، همیشه بهتر است ابتدا با پزشک یا متخصص تغذیه خود مشورت کنید. آنها می توانند به شما توصیه های حرفه ای در مورد اقداماتی که باید برای کاهش وزن انجام دهید، ارائه دهند. رژیم‌های مد روز مانند Cybergenics می‌توانند بی‌اثر باشند، زیرا هیچ مدرکی در مورد چگونگی حفظ وزن از دست رفته وجود ندارد. به یاد داشته باشید که بهترین ابزار برای کاهش وزن همیشه رژیم غذایی و ورزش است. مکمل ها می توانند کمک کننده باشند، اما اگر درست غذا بخورید و به اندازه کافی ورزش کنید، برای خوش اندام ماندن به آنها نیازی ندارید.

چه زمانی باید وزن کم کنم؟

همه نیازی به کاهش وزن ندارند. از پزشک خود بپرسید که آیا نیاز به کاهش چند پوندی دارید یا خیر. در برخی موارد، چند مورد اضافی به سلامتی آسیب نمی رساند. با این حال، اگر چاق هستید، کاهش وزن ضروری است. چاقی زمانی است که بدن بیش از حد چربی بدن را در سیستم خود جمع می کند. تعیین اینکه آیا چاق هستید آسان است و با استفاده از شاخص توده بدنی (BMI) یا نسبت قد به وزن شما محاسبه می شود. در همین حال، چاقی مرضی افرادی را توصیف می کند که بیش از 100 پوند وزن دارند. اضافه وزن دارند و BMI بالای 40 دارند. مگر اینکه چاق هستید، بهتر است به جای رفتن به برنامه رژیم غذایی و مصرف قرص های لاغری، به رژیم غذایی ساده و ورزش متوسل شوید.