آیا داروهای کاهش وزن راه حلی هستند؟

متأسفانه چاقی دیگر فقط قلمرو بزرگسالان نیست. این مشکل اکنون بر تعداد زیادی از کودکان در سن ورود به مدرسه تأثیر می گذارد. در نهایت باید تصمیمی برای انجام کاری در مورد اضافه وزن گرفته شود و کسانی که در این مورد جدی هستند در نهایت متوجه می شوند که نمی توانید از روش های کوتاه مدت استفاده کنید. اگرچه هیچ کس یک شبه اضافه وزن پیدا نمی کند، به نظر می رسد که افراد می خواهند این وزن را در کوتاه ترین زمان ممکن کاهش دهند، بنابراین تعدادی تصمیم به استفاده از داروهای کاهش وزن می گیرند.

این داروها با افزایش سطح سروتونین در مغز عمل می‌کنند و به این باور می‌رسند که معده در حال حاضر پر است و در نتیجه سرعت متابولیسم فرد را افزایش می‌دهد. همه چیز خوب و خوب بود تا جایی که تحقیقات بیشتر به این نتیجه رسیدند که خطر ابتلا به بیماری دریچه قلب افزایش می یابد و در نتیجه داروها قطع شدند. با این حال، تولید کنندگان داروهای به روز شده ای را معرفی کرده اند که توسط پزشکان تجویز می شود، اما روند تایید FDA کند است.

اکثر مردم دوستان یا اعضای خانواده خود را می شناسند که سعی کرده اند از قرص های لاغری استفاده کنند و پیشرفت فوق العاده ای داشته اند. بدیهی است که این یک چشم انداز بسیار وسوسه انگیز است، برای کاهش وزن در حالی که رژیم غذایی یکسانی دارید. در نتیجه، مصرف‌کنندگان در همه جا میلیون‌ها دلار را برای این داروهای کاهش وزن فوق‌العاده هزینه کرده‌اند.

با وجود پیشرفت در قرص های کنترل وزن، هنوز مشکلات سلامتی وجود دارد که برخی از آنها بیماری و اسهال است. قبل از تصمیم به استفاده باید بسته را به دقت بررسی کنید زیرا برخی از عوارض جانبی دیگر می توانند مضرتر باشند، مانند احتمال حمله قلبی یا حتی سکته مغزی، همراه با توهم، لرزش، مشکلات تنفسی و تشنج که همه به عنوان جانبی ثبت می شوند. اثرات مصرف کنندگان این داروها

همیشه ایده خوبی است که قبل از مصرف هر دوره دارویی ابتدا به پزشک خود مراجعه کنید. این می تواند احتمال بروز برخی از عوارض جانبی را کاهش دهد، اگرچه این ممکن است به ساختار ژنتیکی فردی که از آنها استفاده می کند بستگی داشته باشد. در صورت قطع مصرف قرص ها ممکن است مشکلات دیگری نیز رخ دهد. مشکلاتی مانند افسردگی، حالت تهوع، نوسانات خلقی بد، کابوس های شبانه، بی خوابی به عنوان مثال، همه زمانی که فرد مصرف قرص های کنترل وزن را متوقف کرده است، گزارش شده است.

بسیاری از آزمایش‌های بالینی نشان می‌دهند که داروهای کاهش وزن که برای کاهش وزن مصرف می‌شوند واقعاً کار می‌کنند، اما این تنها می‌تواند همراه با یک رژیم غذایی کم کالری و یک برنامه ورزشی انجام شود. رژیم غذایی مملو از مواد غذایی مانند جو، برنج، غلات، سیب زمینی، سبزیجات و میوه ها حاوی مقدار زیادی ویتامین، مواد معدنی و فیبر ضروری است.

یک فرد می‌تواند هر روز صبح آهسته دویدن یا ثبت نام کند و در باشگاه ورزش کند، اما همانطور که یک فرد باید قبل از مصرف دارو با پزشک مشورت کند، قبل از انجام هر نوع ورزش نیز باید با پزشک مشورت شود. با انتخاب یک روتین قلبی عروقی، قلب ورزش می‌شود و از استفاده از وزنه‌ها سود می‌برد که به نوبه خود می‌تواند به سرعت بخشیدن به متابولیسم فرد کمک کند تا کالری سریع‌تر مصرف شود.

رژیم لاغری سریع