آیا به دنبال نکات یوگا برای کاهش وزن هستید؟

دکتر میکایلا اخیراً به او گفت که او نه تنها باید ورزش بیشتری انجام دهد، بلکه باید چندین پوند نیز کاهش دهد تا سلامتی خود را بهبود بخشد. میکایلا فعالیت های تناسب اندام مختلفی را در نظر گرفت و مدام به یوگا بازگشت. این همیشه فقط به این دلیل که جالب و آرامش بخش به نظر می رسید او را مورد توجه قرار می داد، اما او مطمئن نبود که شرکت در کلاس واقعاً به کاهش وزن کمک کند یا خیر. میکایلا تصمیم گرفت به عنوان بخشی از یک برنامه کاهش وزن، نکاتی را برای استفاده از یوگا دریافت کند.

هنگامی که میکایلا در حال تحقیق در مورد یوگا بود، باورهای او در مورد یوگا زمانی تایید شد که او خواند که یوگا مزایای کاهش استرس، افزایش انعطاف‌پذیری، تقویت عضلات و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. او هنوز چیزی در مورد کاهش وزن با یوگا نخوانده بود. آیا شما نیز مانند میکایلا می خواهید نکاتی در مورد یوگا برای کاهش وزن پیدا کنید؟ در اینجا اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه یوگا می تواند به کاهش وزن ناخواسته کمک کند آورده شده است:

• تمرین قلبی. اکثر مردم می دانند که افزایش ضربان قلب با یک تمرین هوازی منظم می تواند به کاهش وزن سریع کمک کند. برخی از کلاس‌های یوگا ضربان قلب شما را بیشتر از سایرین افزایش می‌دهند، بنابراین با مربی یا استودیو یوگا خود صحبت کنید که کدام کلاس‌ها تمرینات شدیدتری را برای کاهش وزن بهینه ارائه می‌دهند.

• عضله سازی کنید. ثابت شده است که افرادی که توده عضلانی بیشتری نسبت به چربی بدن دارند، زمانی که بدنشان در حالت استراحت است، کالری بیشتری می سوزانند. با عضله سازی و تقویت جنبه های یوگا، اکثر کلاس های یوگا می توانند از این طریق به اهداف کاهش وزن شما کمک کنند.

• پرخوری مرتبط با استرس. پرخوری به دلیل استرس یکی از دلایل رایج حمل وزن ناخواسته است. یوگا برای کاهش استرس شما شناخته شده است، که می تواند به شما کمک کند پرخوری مرتبط با استرس خود را تحت کنترل داشته باشید.

• انواع یوگا. تغییرات زیادی در یوگا وجود دارد و برخی از آنها مزایای کاهش وزن بیشتری را نسبت به دیگران برای شما به ارمغان می آورند. هات یا آشتانگا یوگا انتخاب خوبی است، اما به خاطر داشته باشید که در صورت ثبت نام برای این گزینه، باید تشک یوگای آشتانگا خریداری کنید. سایر برنامه‌های یوگا که می‌توانید برای کاهش وزن در نظر بگیرید شامل یوگا وینیاسا، یوگا قدرت و غیره است.

کاهش وزن هدف مشترکی است که بسیاری از افراد هنگام شروع یک فعالیت جدید دارند و یوگا این توانایی را دارد که به شما در رسیدن به این هدف کمک کند. با پیروی از این نکات یوگا، می توانید بهترین کلاس یوگا موجود در منطقه خود را که برای حداکثر کاهش وزن مناسب است، بیابید. با شرکت در کلاس یوگا و کاهش وزن هم زمان بسیار خوبی خواهید داشت!