آیا اهداف تناسب اندام شما قابل دستیابی است؟


ما نیم سال اینجا هستیم. آن اهداف تناسب اندام را که برای سال جدید تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چطور هستید؟

سالن های بدنسازی ما برای بدن خدا سنت سالانه وعده بهبود را درک می کنند و همچنین می دانیم که علاقه معمولا در چند هفته اول از بین می رود. سخت است که انگیزه خود را حفظ کنید ، به ویژه اگر اهداف غیر واقعی باشند.

تعیین اهداف معقول

اینجا معامله است. اهداف بلندمدت تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است هدفی را که می خواهید به دست آورید ، به عنوان مثال ، وزن مشخصی در ذهن داشته باشید ، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که با لقمه های کوچک مقابله کنید.

آهسته شروع کنید و واقعی بمانید. صادق باشید. واقعا به چه چیزی می توانید برسید؟ با اهداف متوسطی که قابل دستیابی هستند شروع کنید. موفقیت های جزئی به شما کمک می کند تا در رسیدن به این هدف نهایی اعتماد به نفس ایجاد کنید.

حرکت!

هدف گذاری عالی است ، اما پس از آن باید کاری انجام دهید! فقط در مورد آن صحبت نکنید – به باشگاه بروید و شروع به حرکت کنید! سالنی را پیدا کنید که از آن لذت می برید و به آن پایبند باشید.

آیا انرژی دیگران به شما انگیزه می دهد؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا ترجیح می دهید به تنهایی ورزش کنید؟ تجهیزات یک ایستگاه ، چه کاردیو و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم شکلی از ورزش را پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد!

به خودتان پاداش دهید

با پیشرفت روزها و هفته ها – و رسیدن به ورزشگاه برای شما دشوارتر می شود – شور و شوق اولیه خود را به خاطر بسپارید و متعهد شوید که از خود مراقبت کنید.

و وقتی ظاهر می شوید ، کار را به پایان می رسانید و به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید می رسید ، پاداش دریافت می کنید.

به شما تبریک می گویم و پشت سر می زنید-فقط پاداش کالاهای پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند دریافت نکنید!

شرکای تناسب اندام

ما شدیداً به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi مایلند شرکای تناسب اندام شما باشند.

اجازه دهید با شما حرکت کنیم ما به شما در شناسایی این اهداف و ایجاد برنامه ای برای دستیابی به آنها از طریق ورزش و رژیم غذایی مناسب کمک می کنیم.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید