آیا آنقدر خودتان را دوست دارید که این وزن اضافی را کم کنید؟

ممکن است در مفهوم “دوست داشتن آنچه اکنون داریم” و تلاش برای تغییر چیزها تناقض وجود داشته باشد. اما این احتمال وجود دارد که شما وزن یا تناسب اندام ایده آل خود را نداشته باشید، زیرا نسبت به خودتان مهربان نبوده اید. خوردن آشغال و حرکت نکردن دوست داشتنی نیست – بدن ما این را می خواهد! دوست داشتن بدن باعث تثبیت وزن و کاهش طبیعی بدن اضافی می شود. اگر می‌خواهید چیزها را تحت فشار قرار دهید یا رویکردی سریع داشته باشید، این نیز خوب است، اما باید این کار را از یک مکان مثبت، پذیرنده و دوست داشتنی انجام دهید. دستیابی به یک وزن / اندازه / درصد چربی بدن شما را به عنوان یک فرد تغییر نمی دهد یا شما را به فرد بهتری تبدیل نمی کند. اما اگر بخواهید هدف خوبی است!

هر کاری که برای شما مناسب است، می توانید آن را انجام دهید. شما مجبور نیستید با هیچ “مدرسه” یا رویکرد خاصی مطابقت داشته باشید. شما فقط باید به رویکرد خود متعهد باشید و روی هدف خود متمرکز بمانید و در هر مرحله به جلو حرکت کنید.

اگر احساس می کنید که برای به دست آوردن اندام بهتر باید به سمت افراطی ترین و “دردناک ترین” رویکرد بروید، پس این کتاب برای شما بسیار مناسب است! این مسئله ای است که باید به آن توجه شود تا یاد بگیرید بدن خود را دوست داشته باشید و به حالت تعادل برسید.

احساس اینکه باید خود را محروم کنید تا به نتیجه برسید، نشان می دهد که شما از محل تازیانه و تسلیم عمل می کنید، نه از محل عشق به خود! که معمولا منجر به یویوینگ، احساس گناه و “رژیم” دائمی می شود.

یادگرفتن اینکه با خودتان مهربان تر باشید احتمالاً «حلقه گمشده» شخصی شماست – مطمئناً مال من بوده است!

مهم است که ذهن خود را به اندازه کافی باز کنید تا عنصر یا عناصر تصویر کلی را پیدا کنید که در حال حاضر شما را عقب نگه می دارد. چیزی وجود دارد، و آماده شدن برای فکر کردن متفاوت در مورد مشکل تنها راه برای یافتن آنچه ممکن است باشد.

نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که یافتن راه حل برای یک مشکل تقریباً غیرممکن است وقتی از همان ذهنیتی استفاده می کنیم که مشکل را ایجاد کرده است.

وقتی صحبت از تمرین و تغذیه می شود، یافتن رویکردی که با کمترین اختلال ممکن به نتیجه برسد، طبق تعریف، کارآمدترین روش است. به‌علاوه، فضایی را در اختیار شما می‌گذارد که بعداً چیزها را تقویت کنید. اگر اکنون تمام منابع خود را مصرف کرده اید، پس خود را گیر کرده اید، دیگر چیزی برای بازی ندارید!

اطلاعات و آموزش منجر به الهام و توانمندی می شود. کار کردن از یک مکان درک و آگاهی به این معنی است که شما نیازی به تکیه بر اراده ندارید، زیرا به طور طبیعی شروع به انتخاب درست می کنید. این سفر در مورد این است.