آیا آموزش شخصی برای من است؟


آیا می توانید با هر یک از این ادعاها شناسایی کنید؟

  • من تازه وارد باشگاه هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من برای استفاده بیشتر از تمریناتم در باشگاه به راهنمایی نیاز دارم.
  • به فلات آمدم و از کارهای روزمره ام خسته شده ام.

آیا هیچ کدام از اینها شبیه شما است؟ آموزش شخصی می تواند راه حل شما باشد. شاید شما در مورد آن فکر نکرده باشید ، اما مربیان شخصی در سالن های بدنسازی ما برای هر سطح آمادگی جسمانی در دسترس هستند. هر دو تازه وارد ورزشگاه و ورزشکاران نخبه می توانند با هدایت یک مربی مجاز از یک شروع جدید سود ببرند.

آیا برای بازی تناسب اندام خود آماده هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تناسب اندام هستند که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند. هدف آنها اطمینان از دستیابی به اهداف تناسب اندام شما است – خواه راه حل کاهش وزن ، بهبود سلامت یا توده عضلانی بیشتر باشد.

وقتی برای اولین بار با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که می خواهید در ورزشگاه به چه چیزی برسید ، تناسب اندام فعلی خود را ارزیابی کنید و دریابید که از کدام فعالیت های تناسب اندام بیشتر لذت خواهید برد.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملی برای موفقیت تهیه کنید. بسته به آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم کار خواهید کرد تا روشی را تهیه کنید که از زمان ورزش شما به طور م efficientثر و م useثر استفاده کند.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – آیا بدنبال راهی جدید و تازه برای شروع سوخت و ساز بدن خود هستید؟ مربیان شخصی می توانند ایده های جدیدی را برای شروع یا شکستن این فلات به شما ارائه دهند. دیدگاه های تازه همیشه کمک می کند!

تشویق

آیا احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تناسب اندام شماست که به شما کمک می کند پاداش را با حمایت و الهام مشاهده کنید.

مسئولیت

وقتی احساس می کنید می خواهید تسلیم شوید یا کوتاه بیایید ، یک مربی شخصی به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتایج

صرف نظر از اهداف تناسب اندام و تنظیمات ورزشی ، می توانید نتایج تمرینات شخصی را انتظار داشته باشید.

ما متعهد به بهبود سلامت و رفاه شما هستیم ، ما این را درک می کنیم. گاهی سخت است. اما مربیان شخصی در Freedom Fitness طرفداران تناسب اندام شما هستند ، آماده آموزش به شما ، جمع آوری و تشویق شما برای موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار نزدیکترین مکان Freedom Fitness را بیابید و درباره آموزش های شخصی در Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید