آنا لمبکه: “اعتیاد یک آفت مدرن است” که پایدار خواهد بود


دکتر روانپزشک کالیفرنیا آنا لمبکه چهارشنبه مهمان تاکر کارلسون در برنامه “Tucker Carlson Today” در شبکه Fox Nation بود.

میزبان خاطرنشان کرد که لمبکه یکی از بهترین متخصصان بهداشت در کشور در زمینه اعتیاد و به ویژه اپیدمی مواد مخدر است که اخیراً بخش اعظم آمریکای مرکزی را فرا گرفته است.

لمبکه از دانشگاه استنفورد به کارلسون گفت که اعتیاد به طور کلی یک “طاعون” امروزی است و به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک تأثیری بر بشریت خواهد گذاشت:

“من واقعاً فکر می کنم اعتیاد یک آفت مدرن است. من فکر می کنم مهمترین مشکل مدرنیته که ما در آینده با آن مبارزه خواهیم کرد- نمی دانم ، حتی اگر صد قرن باشد.”

لمبکه گفت برخی از آمریکایی ها در مورد اعتیاد به مواد کنترل شده ، مواد مخدر ، از جمله کافئین یا رسانه های اجتماعی مشکلی ندارند – در حالی که اشاره می کند که او الکل یا نوشیدنی های کافئین دار مصرف نمی کند.

“[E]حتی کسانی که قبلاً در برابر مشکل اعتیاد آسیب پذیر نبودند ، به دلیل فراوانی باورنکردنی در جهان ما و همچنین به دلیل اعتیاد بسیاری از افراد به مواد مخدر آسیب پذیر شده اند. “

“بنابراین رفتاری که قبلاً به عنوان دارو در نظر گرفته نمی شد ، اکنون اساساً به یک دارو تبدیل شده است. این یک ماده مخدر بوده است.”

لمبکه در مورد خود گفت که اعتیاد ضرب المثل او ابتدا رمانهای مربوط به فناوری جدیدی در آن زمان مانند کیندل آمازون را مطالعه کرد:

“آنچه در سالهای میانی برای من اتفاق افتاد این بود که من اساساً درگیر رمانهای عاشقانه شدم. و این فناوری کیندل بود که کیندل- سپس بعداً و بعداً در شب ، عمدتا خواندن زنجیره ای را خواند ، تا زمانی که تحمل خود را نسبت به نوعی افزایش دادم. از “حماسه گرگ و میش” که ورود من به این جهان بود. “

وی افزود: “من تحمل خود را افزایش دادم و نیاز بیشتری به اشکال گرافیکی یک رمان عاشقانه پیدا کردم و در نهایت به خواندن انواع اروتیک که در واقع با ارزشهای من مطابقت ندارد ، پیشرفت کردم.”

“بنابراین در طول سالها ، او واقعاً به نوعی کتاب معتاد شد. و البته ، مشکل من در مقایسه با افرادی که به همه چیز اعتیاد جدی دارند ، کم رنگ می شود.”

لمبکه گفت همان فیزیولوژی که به افراد اجازه می دهد به چیزهای ظاهری روزمره مانند کتاب ، فیس بوک یا برخی خطاهای قانونی وابسته باشند ، همان چیزی است که افراد را به مواد کنترل شده معتاد می کند:

برای بارگیری برنامه های کاربردی LISAK NEW کلیک کنید

“[T]همان مکانیسم ذهنی که همانطور که می دانید ما را به هروئین ، حشیش یا نیکوتین معتاد می کند ، نوعی مکانیسم ذهنی است که می تواند همه ما را آسیب پذیر کند. “

“بنابراین دیدگاه مرسوم این است که یک فرد در معتاد بودن مقصر است. مهم نیست که چه تعداد مواد مخدر یا برنامه های رسانه های اجتماعی یا رمانهای عاشقانه در آنجا دارید. این به شخص بستگی دارد که به آنها وابسته نباشد.”

وی افزود: دسترسی به این ازدواج ها و زیست شناسی و ژنتیک معمولاً عوامل اصلی در اعتیاد هستند ، وی اظهار داشت که بسیاری از افرادی که به الکل معتاد می شوند در خانه ای تحت تأثیر چنین اعتیادی بزرگ نشده اند ، اما ممکن است اجداد یا اعضای خانواده ای داشته باشند. الکلی ها

دیدگاهتان را بنویسید