آماده مسابقه با تیم ملی والیبال صربستان هستیمساعت: 14:07
منتشر شده در مورخ: 1401/03/10
شناسه خبر: 1842864

بازیکن تیم ملی والیبال ایران بعد از تمرین نخست در بلگراد صحبت کردند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین تمرین توپی تیم ملی والیبال ایران در صربستان از ساعت 21 و 30 دقیقه شب گذشته به وقت تهران در سالن اسلودس بلگراد به مدت دو ساعت پیگیری شد.


اسماعیل مسافر درباره نخستین تمرین توپی تیم ملی در صربستان گفت: خدا را شکر همه چیز به بهترین شکل برنامه ریزی شده است و من و امین هم به تیم اضافه شدیم.


دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ادامه داد: البته ما دو نفر در نخستین تمرین توپی فقط همراه بازیکنان گرم کردیم و از امروز تمرین اصلی برایمان شروع می‌شود.


وی تصریح کرد: صبح امروز یک تمرین وزنه خواهیم داشت و عصر با دیگر ملی‌پوشان در سالن تمرین می‌کنیم.


مسافر شرایط میزبانی در صربستان را نیز خوب ارزیابی کرد و گفت: البته من تازه به اردو ملحق شدم اما دیگر بازیکنان از شرایط هتل و تغذیه راضی هستند.


وی درباره تاخیر یک روزه برای ملحق شدن به تیم ملی در صربستان، گفت: همراه بازیکنان به فرودگاه امام خمینی (ره) رفتیم اما به من و اسماعیل‌نژاد به دلیل مشکل سربازی اجازه خروج داده نشد.


بازیکن تیم ملی والیبال با تشکر از مسئولین فدراسیون به دلیل حل این مشکل در کمتر از 24 ساعت، گفت: کارهای اجرایی برای دریافت مجوز خروج خیلی زود انجام شد و به دیگر بازیکنان ملحق شدیم که جای تشکر و قدردانی از همه مسئولین فدراسیون به ویژه داورزنی رئیس فدراسیون، امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی و مصطفی کارخانه مدیر تیمهای ملی دارد.


 


*اسفندیار: آماده مسابقه با تیم ملی والیبال صربستان هستیم


امیرحسین اسفندیار دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال نخستین تمرین توپی تیم در بلگراد را خوب ارزیابی کرد و گفت: بعد از دو روز نداشتن تمرین به دلیل مسافرت، تمرین خوبی در شرایطی مناسب داشتیم و آماده مسابقه با تیم ملی والیبال صربستان هستیم.


امیرحسین اسفندیار تصریح کرد: به دلیل چند پرواز بدن بازیکنان خسته بود و با تمرین بدنسازی صبح دوشنبه به شرایط بهتری رسیدیم و در تمرین توپی شب گذشته نیز شرایط فیزیکی بازیکنان بهتر شد. تمرین خوب در شرایط مناسبی داشتیم که بیشتر کار تکنیکی بود.


وی درباره شرایط میزبانی صربستان در این اردو نیز گفت: شرایط خوب است و هیچ مشکلی از نظر تغذیه و اسکان نداریم و کم کم آماده دیدار با تیم ملی صربستان می‌شویم.


تیم ملی والیبال ایران روزهای 11 و 12 خرداد در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم ملی والیبال صربستان می‌رود.