آلن کالتر ، گوینده نمایش “Late Show” دیوید لترمن ، در 78 سالگی درگذشتآلن کالتر ، گوینده افسانه ای در رادیو با لمس ملودراماتیک دو دهه “نمایش دیرهنگام با دیوید لترمن” ، دوشنبه در بیمارستان استمفورد در کانکتیکات درگذشت. او 78 سال داشت.

همسرش پگی کالتر مرگ وی را به خبرنگار هالیوود تایید کرد.

صدای بمب افکن و موهای قهوه ای دارای مزایای زیادی در لیست A بود-اما او به شکافی که هوسیه چند دهه به عنوان نام خانوادگی خود ایجاد کرده بود ، وفادار ماند.

مجری قدیمی “Late Show” قبل از آخرین قسمت نمادین Letterman ، که در سال 2015 پخش شد ، به “Post” گفت: “او یک کمال گرا است”. “این کار باعث می شود افراد کارهایی را که برای آن استخدام شده اند انجام دهند. وقتی شما خوب کار کنید ، بسیار سپاسگزار است. . ”

آلن روبرت کالتر ، متولد 21 مارس 1943 در بروکلین ، کهنه سرباز پشت استعداد بود و قبل از خوردن نقش دوربین در سپتامبر 1995 که 20 سال اجرا می کرد ، تا آخرین قسمت از لترمن در 20 مه 2015 به

کالتر در مورد اجتناب از دوربین خود در سال 2006 به “پست” گفت: “من عمداً 25 سال از دوربین اجتناب کردم زیرا نمی خواستم شناخته شوم.” روز اول سر صحنه فیلمبرداری ، لباس پوشیدن برای کشتن داشتم و دیو در نمایشگاه غواص المپیکی داشت و گفت: “آلن ، شنا می کنی؟” بدون فکر کردن ، او گفت: “بیا پایین!” و من از کنار صحنه آمدم ، او مچ دستم را در 53 در بیرون برد ، و من از نردبان بالا رفتم و به سمت استخر نایک حرکت کردم. ”

او لباس و وسایل الکترونیکی که در دست داشت را از بین برد ، اما ظاهرا معتاد بود.

او در مورد این رویداد به یاد می آورد: “من دارم کار می کنم ، به دوربین پشت بام نگاه می کنم.” “و من با خودم گفتم:” این مانند پیش بینی برای دیوید لترمن است. “”

او که در سال 1964 از کالج هوبارت در ژنو ، نیویورک فارغ التحصیل شد ، بعداً در دانشکده حقوق در NYU شرکت کرد و چندین سال زبان انگلیسی و سخنرانی عمومی را در دبیرستان لانگ آیلند تدریس کرد ، قبل از شروع کار تلویزیونی خود در ایستگاه رادیویی دیرهنگام و بزرگ NYC WHN.

سپس دور بازی ارائه شد: کالتر گوینده بازی های کلاسیک “به حقیقت بگو” ، “ماز پول” (فیلمبرداری شده در تئاتر اد سالیوان ، شغل آینده او در برادوی) و “هرم 25000 دلار” بود. در آخرین کنسرت ، او با لترمن ، که مهمان برنامه بود ، ملاقات کرد. او همچنین در تبدیل صدا برای صدها تبلیغات ملی – از جمله Michelin Man!

کالتر خواست به جای گل ، معبد بت ال در استمفورد ، کانکتیکات را به یاد او اهدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید