آلن راک تقریباً از ممیزی فیلم “جانشینی” شبکه HBO صرف نظر کرد


آلن راک تقریباً از ممیزی فیلم “جانشینی” صرف نظر کرد.

او به The Post گفت: “من در LA در خانه بودم و سعی می کردم به کار در شیکاگو برگردم.” بسیاری از مسائل خانوادگی در طول روز مطرح شد و من با خودم گفتم ، “من نمی توانم ، نمی توانم به این ممیزی بروم.” و من سرانجام با پسر 2 ساله ام از کلاس موسیقی بیرون آمدم و نیمی از پست صوتی وجود داشت. آنها گفتند: «ادامه بده [“Succession” producer] خانه آدام مک کی قبل از ترک شهر. و من هستم. “

اگر این کار را نمی کرد ، راک سریال زشت و تقریباً شکسپیری HBO را از دست می داد که یکشنبه 17 اکتبر برای سومین فصل پخش می شود. با این وجود ، این بازیگر 65 ساله اذعان می کند که متأسفانه آمادگی آمادگی برای ممیزی را نداشت. وقتی به سختی به فیلمنامه نگاه کردم. او گفت که صحنه های بداهه پردازی خود را به پایان رسانده و موفق شده است – وقتی به شیکاگو برگشت ، با او تماس گرفتند که به او این نقش را داده اند.

راک نقش کانر روی ، پسر بزرگ لوگان روی ، مغول رسانه ای (برایان کاکس) را بازی می کند که با سه نوجوان جوانتر و خواسته های آنها به طرز وحشیانه ای برای جلب رضایت پدرش بازی می کند و جانشین یک شرکت بزرگ جهانی نامیده شده است. اگرچه به نظر نمی رسد که لوگان نگران این باشد که به طور تصادفی به فرزندان خود بگوید “بازگردند” ، اما نسبتاً با کانر مهربان است – یا حداقل مهربان تر.

ستاره “اسپین سیتی” نظریه پردازی می کند که کانر ، که برنامه های خود را برای نامزدی در فصل گذشته اعلام کرد ، هرگز علاقه ای به تصاحب Waystar Royco خانوادگی نداشته است.

راک بزرگترین فرزند لوگان روی در “جانشینی” است.

راک در مورد اهمیت خود گفت: “من سعی نمی کنم آن را غصب کنم.” “و وقتی نوبت به هل دادن می رسد ، همیشه به نظر می رسد که قدم به جانب پدرم می گذارم.”

راک همچنین فکر می کند که لوگان در زمان جدایی از مادر کانر در 8 سالگی احساس گناه می کند. “ما نکاتی داریم [in the show] که مادرم مشکلات روحی-روانی داشت … بنابراین من فکر می کنم لوگان احساس گناه می کند زیرا کانر به نحوی او را ترک کرده است. “

فصل آینده این سریال با استقبال منتقدان نرم تر از دو فصل قبل نخواهد بود.

مایکل جی فاکس و آلن راک وارد می شوند "چرخش شهر."
راک همچنین با مایکل جی فاکس در فیلم “شهر چرخش” بازی کرد.
© ABC / با احترام از Everett Collectio

او با خوشحالی گفت: “در کل ، ما مثل قبل زشت و مطمئن هستیم.” بنابراین فکر نمی کنم تماشاگران ناامید شوند. »

او ادامه داد: “و من هنوز کارهای زیادی برای انجام این فصل دارم.” “من فقط کمی در فصل دوم وقت داشتم ، اما آنقدر کار نداشتم … می توانم بگویم که کانر هنوز جاه طلبی های سیاسی دارد.”

راک برای اولین بار در سال 1983 در کنار شان پن در فیلم “پسران بد” روی صفحه ظاهر شد. اما برای بسیاری از بینندگان ، او بیشتر در فیلم 1986 “روز آزاد فریس بولر” که در 29 سالگی فیلمبرداری کرد ، کامرون فرای ، بهترین دوست فرانسوی بود.

میا سارا ، متیو برودریک ، آلن راک.
راک در 29 سالگی “روز مورد علاقه فریس بولر” را بازی کرد.
© Paramount / با احترام از Everett Col

او اعتراف می کند که وقتی اولین بار کلاسیک را دید خیلی به آن فکر نکرد.

“من به یاد می آورم که به یک غربالگری خشن رفتم [co-stars] جنیفر گری و میا سارا و جفری جونز ، “او گفت:” همه ما نگران بودیم زیرا فکر می کردیم بخشی از s -t است. “

البته ، او اکنون به طرز باورنکردنی ای از همکاری با چنین فیلم محبوبی سپاسگزار است ، و می گوید که حرفه اش دوره ای است.

او می گوید: “تقریباً هر 10 سال یکبار کسی از قفسه بالا دست خود را پایین می آورد و می گوید:” آلن ، چرا کمی با ما معاشرت نمی کنی. “

دیدگاهتان را بنویسید