آزمون شرکت در دوره 7 ماهه فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شدساعت: 15:53
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۸/۲۸
کد خبر: 1912186

آزمون شرکت در دوره 7 ماهه فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران 6 آبان ماه گذشته با حضور هزار و 490 داوطلب در دفاتر این انجمن برگزار شد و برخی دفاتر که برنامه آموزش فیلمسازی رایگان دارند تا مهلت ثبت نام مجدد می باشند. پنجشنبه 3 نوامبر.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آزمون دوره 7 ماهه فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران صبح روز جمعه گذشته 6 آبان ماه 1401 در سراسر کشور برگزار شد و طبق آمار 1490 داوطلب شرکت کردند. خودشه.

دفتر انجمن سینمای جوانان تهران که بیشترین تعداد ثبت نام در دوره 7 ماهه فیلمسازی را به خود اختصاص داده بود، روز گذشته این آزمون را در دبیرستان ماندق البرز با 570 شرکت کننده نسبت به دوره قبلی خود که در سال 1397 برگزار شده بود، برگزار کرد. ، تعداد داوطلبان حاضر در آزمون 2.5 برابر افزایش یافت.

همچنین 920 داوطلب روز گذشته در سایر دفاتر انجمن سینمای جوانان برای آزمون حضور یافتند.

این آزمون همچنین در 13 دفتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می شود که بنا به اظهارات محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، برای یک دوره دیگر در برنامه آموزش رایگان فیلمسازی انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است. هفته به منظور کشف استعدادهای نوظهور، تقویت عدالت فرهنگی و گسترش جریان فیلمسازی. ثبت نام تا روز پنجشنبه 12 آذر تمدید شد و آزمون در روز جمعه 13 دی ماه 1401 برگزار می شود.

استان های سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویر احمد، گلستان، سمنان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و لرستان مشمول این طرح آموزشی هستند.