آرون راجرز از Packers می گوید که او هرگز برای این تیم NFL بازی نمی کند: “این اتفاق نمی افتد”


به عنوان مدافع گرین بی پاکرز ، بزرگترین رقیب شما خرس های شیکاگو است.

آرون راجرز پس از شکست در اولین بازی خود در فصل 2021 در NFL ، پاکرز را به چهار برد پیاپی رساند ، از جمله هفته گذشته در سینسیناتی مقابل بنگالها با نتیجه 25-22. دفعه بعد ، راجرز پاکرز را به وندی سیتی می برد ، جایی که با تازه کار ، مدافع جاستین فیلدز و خر مواجه می شود.

برای دستورالعمل های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

26 سپتامبر 2021 ؛ سانتا کلارا ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ؛ آرون راجرز ، بازیکن مهاجم گرین بی پاکرز (12) پس از پیروزی 30 بر 28 بازیکنان سانفرانسیسکو در ورزشگاه لویز به سمت رختکن دوید. اعتبار اجباری: Cary Edmondson-USA TODAY Sports
(کاری ادموندسون-USA TODAY Sports)

راجرز و پاکرز یک فصل کامل درام را پشت سر گذاشتند و بسیاری فکر می کردند که Hall of Famer آینده قلاب هایی را آویزان می کند یا جایگزینی برای یک سازمان دیگر می خواهد. به زبان ساده ، زمان حضور راجرز در گرین بی یک موضوع طولانی بود.

در جریان یک کنفرانس خبری روز چهارشنبه ، از راجرز پرسیده شد که آیا اگر در فصل آینده واقعاً گرین بی را ترک کند و در جای دیگری بازی کند ، خودش را در بازی خرس ها می بیند.

DAVANTE ADAMS PACKERS با “مدرسه قدیمی” هفته

آرون راجرز ، بازیکن گرین بی پاکرز ، 27:17 روز یکشنبه 3 اکتبر 2021 ، در گرین بی ، ویسا ، هنگام خروج از زمین پس از بازی فوتبال NFL مقابل پیتسبورگ استیلرز ، پیروز شد.

آرون راجرز ، بازیکن گرین بی پاکرز ، 27:17 روز یکشنبه 3 اکتبر 2021 ، در گرین بی ، ویسا ، هنگام خروج از زمین پس از بازی فوتبال NFL مقابل پیتسبورگ استیلرز ، پیروز شد.
(عکس AP / مایک رومر)

از پاسخ دادن دریغ نکرد.

راجرز گفت: “نه ، نه.” Packerwireبه “این اتفاق نمی افتد ، مرد.”

راجرز برای بیست و هفتمین بار در دوران حرفه ای خود با خرس ها مبارزه می کند. Packers در 26 بازی قبلی خود یک رکورد چشمگیر 21-5 دارند که شامل قهرمانی در مسابقات NFC در Soldier Field قبل از غلبه بر Steelers پیتسبورگ در Super Bowl بود.

از فصل 2011 ، راجرز و پاکرز در 19 بازی از 22 بازی گذشته خود پیروز شده اند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آرون راجرز از گرین بی پاکرز پس از مسابقه ای که در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL مقابل پیتسبورگ استیلرز در یکشنبه 3 اکتبر 2021 در گرین بی ، ویسکانسین انجام داد ، در مرحله نیمه نهایی مسابقه به او دست یافت.

آرون راجرز از گرین بی پاکرز پس از مسابقه ای در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL مقابل پیتسبورگ استیلرز در روز یکشنبه 3 اکتبر 2021 در گرین بی ، ویسکانسین ، به عنوان داوطلبانه به او تبریک گفت.
(عکس AP / مایک رومر)

راجرز گفت: “این نبردها بود. هنوز هم رقابت است.” “در طول این سالها سرگرمی وجود داشته است.”

او افزود: “آنها از من خیلی راضی نیستند ، بیشتر اوقات خیلی دلچسب نیستند ، اما من به آن احترام می گذارم. این یک مکان ورزشی عالی است.” “من همیشه از شهر لذت بردم ، از طرفداران لذت بردم ، حتی اگر آنها واقعاً از من لذت نبرند. اشکالی ندارد. من درک می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید