آرمان مقابله با آمریکا باید در نظم جهانی جدید در بالاترین سطح ممکن باشدبه گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی روز شنبه در نشست با مربیان عقیدتی سیاسی سپاه روح‌الله و بسیج استان مرکزی گفت: تلاش برای بصیرت بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان یکی از مهمترین رسالت‌های عقیدتی سیاسی در ردهای مختلف است و  بصیرت افزایی اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان رمز توسعه و پیشرفت کشور و مهمترین رسالت عقیدتی سیاسی در سپاه است.


دری‌نجف‌آبادی اظهار کرد: هفته عقیدتی سیاسی بهترین فرصت برای تبیین ارزش‌های انقلابی و برجسته کردن تفکرات و اندیشه های شهید استاد مطهری است و تلاش‌های علمی این شهید بزرگوار در عرصه‌های تعلیم و تربیت،اخلاق، معرفت و بصیرت بسیار ارزشمند است و آثار آن شهید بزرگوار باید در جامعه بیش‌ازپیش معرفی و تبیین شود.


وی ادامه داد: شهید مطهری با بنیه قوی علمی، توانایی بسیار بالا و روحیه‌ای زاهدانه، حوزه و دانشگاه را متحول نمود، بنابراین ضروری است تا ابعاد شخصیتی این عالم فرهیخته در جامعه به‌درستی تبیین شود.


امام‌جمعه اراک افزود: شهید مطهری، به عنوان شخصیت جامع و کاملی، جزو نادرترین شخصیت‌هایی بود که همه ابعاد مختلف در وجود ایشان جمع بود و معلمان و اساتید دانشگاه‌ها باید آن شهید بزرگوار را الگوی رفتاری خود قرار دهند.


دری‌نجف‌آبادی گفت: موضوع(نظم جهانی) که مقام معظم رهبری هفته گذشته در دیدار با دانشجویان مطرح نمودند بسیار با اهمیت است و نخبگان و دانشگاهیان باید آن را به خوبی تبیین کنند.


ولی‌فقیه در استان مرکزی ادامه داد: آرمان مقابله با آمریکا، روابط بین‌الملل و در نهایت جایگاه جمهوری اسلامی ایران باید در نظم جهانی جدید در بالاترین سطح ممکن باشد.


وی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های کشور در تمامی حوزه‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی ارزشمند است و با تربیت نیروهای کارآمد و کاردان و واگذاری مسئولیت‌ها به انسان‌های پاکدست و دلسوز می‌توان زمینه توسعه همه جانبه کشور را فراهم کرد.


 


انتهای پیام/

رژیم لاغری سریع