آرزوی قلبی من این است که تراکتور موفق شودزمان: 00:01
تاریخ انتشار: 1401/03/27
کد خبر: 1876498

محمد نصرتی تاکید کرد که این تیم باید بازیکنان بزرگ، با کیفیت و بین المللی را به خدمت بگیرد تا نتایج خوب گذشته خود را تکرار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ از خداحافظی با آقای ساغلام واقعا ناراحت شدم چون همیشه می آمدند و کمکشان می کردند. تراکتور.

وی گفت: من از جزئیات مذاکرات او با باشگاه اطلاعی ندارم و نمی دانم آنها با چه چیزی موافقت کردند. امیدوار بودم با باشگاه قرارداد ببندم و فصل بعد در تراکتور بمانم که متاسفانه نشد.

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی با تاکید بر اینکه هواداران سرمایه و مالک اصلی باشگاه تراکتورسازی هستند، گفت: هیچکس از نام این تیم بزرگتر نیست. این تیم بدون هواداران با مشکلات جدی تری مواجه می شد و حضور آنها باعث دلگرمی و قوت قلب ما شده است. همانطور که قبلا در مصاحبه ام گفته بودم، جسد تراکتورسازی به لیگ یک ارسال نمی شود. خوشحالم که از سخت کوشی همه کادرفنی و بازیکنان شرمنده نیستیم.

نصرتی یادآور شد: تراکتور بازیکنان بزرگی چون احد شیخولاری، حسن آذرنیا، مرحوم دکتر نیک مهر، علی کریمی و محمد ابراهیمی و مربیان معروفی مانند امیر قلعه نویی، تونی اولیویرا و جان توشاک داشت که یک روز آمدند و رفتند. ، اما نام بزرگ تراکتور باقی مانده و این گروه نزد مردم آذربایجان شناخته می شود.

وی در پاسخ به انتخاب قربان بردیف به عنوان سرمربی تراکتورسازی گفت: نمی دانم انتخاب بردیف چقدر مناسب است اما امیدوارم مسئولان باشگاه انتخاب بهتری داشته باشند. من با سردار آزمون در مورد بردیف صحبت کردم که گفت مربی پوگدی در روسیه می سازد.

کاپیتان سابق تراکتورسازی اذعان داشت: معتقدم مشکل مربی تراکتورسازی نیست، بلکه این تیم باید بازیکنان بزرگ، باکیفیت و بین المللی را به خدمت بگیرد تا نتایج خوب گذشته خود را تکرار کند.

نصرتی در نهایت با اعلام وضعیت خود در فصل آینده گفت: قرارداد من با تراکتور به پایان رسیده و مسئولان باشگاه در فصل آینده هیچ رایزنی نکرده اند. اگر بودم با حضورم در تراکتورسازی بودم.

پایان پیام/