آرت آسودو ، رئیس پلیس میامی پس از شش ماه کار در این سمت ، برکنار شد


کمیسیون های شهر میامی به اتفاق آراء رئیس پلیس شهر را پس از شش ماه هولناک که شامل اشتباهات احتمالی و اختلافات با قانونگذاران بود ، برکنار کردند.

کمیسرها جو کارولو ، مانولو ریس ، الکس دیاز د لا پورتیلا ، جفری واتسون و کن راسل موافقت کردند که توصیه آرتور نوریگا مدیر شهر را برای اخراج Art Acevedo ، که در اوایل سال جاری پس از سر و صدای زیاد پس از افسران پلیس به شهر آمده بود ، بپذیرند. در هوستون و آستین ، تگزاس.

نوریگا اوایل هفته جاری آسودو را به قصد اخراج او تعلیق کرد. وی در نامه ، دلایل متعددی برای تعلیق ، از جمله از دست دادن اعتماد کارکنان افتخاری ، عدم گزارش زمان شخصی و مرخصی ، حمایت از واکسن های اجباری علیه COVID-19 ، اشتغال غیر مجاز و استفاده از عبارت “مافیا کوبا” برای توصیف شرح داد. رهبری شهر

شلیک گروگان CHICAGO: سهولت در راهپیمایی فدرال رزرو بررسی شواهد توسط تاریخ دادستان FOXX بدون پرداخت

رئیس پلیس میامی ، آرت ایسودو و وکیلش ، جان آر. بیرن ، روز پنجشنبه برای بازجویی برای تعیین شغل خود به تالار شهر میامی می آیند. Acevedo روز پنجشنبه پس از یک دوره شش ماهه پر سر و صدا تعلیق و اخراج شد.
(عکس AP / Marta Lavandier)

جلسه روز پنجشنبه به عنوان محاکمه واقعی Noriega و Aceved در طرف مقابل و کمیسیونرانی که قاضی هستند ، عمل کرد. آنها چندین ساعت شهادت در مورد رفتار Aceved به عنوان رئیس را شنیدند.

مانی مورالس ، دستیار فرمانده که اکنون رئیس پلیس موقت است ، گفت که آسوودو اعتماد افسران پلیس را از دست داده است. او لحظه ای را به یاد آورد که زمانی گفته می شد آسودو یک بخش “پشت و مار” است.

مورالس گفت: “این چیزهای بیشماری است ، اما ممکن است به روحیه روانی سیستماتیک اداره پلیس اشاره کند.”

آسودو 57 ساله در جلسه تالار شهر حضور داشت که گاهی بحث برانگیز می شد. وکیل وی ، جان بیرن ، قانونگذاران را متهم کرد که سعی کردند از حزب خود به عنوان انتقام از نامه سخت 8 صفحه ای که او ارسال کرده انتقام بگیرند و او را متهم به نقض سه کمیسر متهم به مداخله در تحقیقات داخلی و تلاش برای اصلاح پلیس کرد.

فرانسیس سوارز شهردار میامی روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در تالار شهر میامی در مورد آرت آسویدو ، رئیس پلیس وقت میامی صحبت کرد.  حکم

فرانسیس سوارز ، شهردار میامی روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری در تالار شهر میامی صحبت کرد و در آنجا س aboutالاتی درباره هنرپرداز هنری ایسوودو ، رئیس پلیس وقت میامی مطرح کرد. حکم
(عکس AP / لین اسلادکی)

برن همچنین استدلال کرد که نتیجه پنجشنبه از پیش تعیین شده بود و دفاع زمان کافی برای آماده سازی نداشت. او شاهدی نداد.

برن گفت: “بر اساس آنچه امروز دیدیم ، واضح است که کمیسیونرها مبنای معتبری برای برکناری رئیس Acevedo ندارند.” “اگر رئیس Acevedo بتواند چیزی بگوید که تفاوت ایجاد کند ، او آن را انجام می دهد. بسیار واضح است که چه اتفاقی می افتد.”

کمیسر جو کارولو بارها از آسودو خواسته است تا دفاع خود را ارائه دهد.

راسل گفت: “من امروز وقتم را هدر می دادم زیرا دفاع مناسبی نداشتم.” اگر شما از خود دفاع نکنید ، ما نمی توانیم از شما دفاع کنیم. مگر اینکه استراتژی قانونی بزرگتری برای ثبت این پرونده در دادگاه بالاتر وجود داشته باشد. “

پس از استماع ، رئیس سابق از کسانی که از او حمایت کردند تشکر کرد.

او می گوید: “از روز اول ، من روشن کردم که اداره پلیس میامی باید متعهد به پلیس قانون اساسی باشد.” “این اداره به اصلاحات نیاز داشته و دارد. من از این واقعیت که من فرصت ادامه خدمت را ندارم متأسفم.”

آسودو هرگز برای این کار درخواست نکرد ، اما وقتی در هوستون بود استخدام شد و فرانسیس سوارز ، شهردار میامی ، از وی بسیار نام برد. پس از درخواست کنترل تسلیحات و پاسخگویی بیشتر پلیس ، او به عنوان یک اصلاح طلب شناخته شد.

این چهارشنبه ، 14 ژوئیه 2021 ، در تصویر ، رئیس پلیس میامی ، آرت آسوودو ، در محله کوچک میامی در هاوانا ، تظاهرکنندگان را در آغوش می گیرد.

این چهارشنبه ، 14 ژوئیه 2021 ، در تصویر ، فرمانده پلیس میامی ، آرت آسوودو ، در حالی که یک معترض را در آغوش گرفته بود ، در محله کوچک میامی در هاوانا حرکت کرد.
(AP Photo / Wilfredo Lee ، فایل)

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با این حال ، کمیسیونرها استخدام وی را به دقت بررسی کردند. وی وقتی به پلیس گفت که شهر توسط “مافیای کوبا” اداره می شود ، خشم مقامات را بیشتر کرد.

آسودو ، یک کوبایی که در لس آنجلس بزرگ شده است ، بعداً عذرخواهی کرد و گفت هدف او “تأکید بر اهمیت تنوع در گونه های ما و تسهیل بحث ما” است.

دیدگاهتان را بنویسید